Öğretmen Diyarı

Meteoroloji\'den uyarı üstüne uyarı!

BATI KARADENİZ'DE KUVVETLİ YAĞIŞLARA DİKKAT

Bu sabah saatleriden itibaren Batı Karadeniz'de görülen yağışların akşam saatlerinden itibaren Bolu, Düzce ve Zonguldak'ın batı çevrelerinde yarın sabah saatlerinden itibaren bölge genelinde kuvvetli (20-50kg/m2) olmasının beklendiği açıklandı.

KARADENİZ'DE FIRTINA BEKLENİYOR

Batı Karadeniz'de yarın sabah saatlerinden itibaren batı ve kuzeybatıdan 6 ila 8 kuvvetinde (60-75km/s) fırtına bekleniyor. Fırtına, Cumartesi günü ilk saatlerde etkisini kaybedecek.

Orta Karadeniz'de yarın öğle saatlerinden itibaren batı ve kuzeybatıdan 6 ila 8 kuvvetinde (60-75km/s) fırtına bekleniyor. Fırtına, Pazar günü ilk saatlerde etkisini kaybedecek.

Doğu Karadeniz'de cumartesi günü ilk saatlerden itibaren batı ve kuzeybatıdan 6 ila 8 kuvvetinde (60-75km/s) fırtına, kuzeyinde ise 7 ila 9 kuvvetinde (75-90km/s) kuvvetli fırtına bekleniyor. Kuvvetli fırtına aynı gün sabah saatlerinde, fırtına ise Pazar günü öğle saatlerinde etkisini kaybedecek.

BATI AKDENİZ'DE KUVVETLİ YAĞIŞLARA DİKKAT

Batı bölgelerinde devam eden yağışların Batı Akdeniz'de kuvvetli (20-50 kg/m2), Antalya ile genelinde yer yer çok kuvvetli (51-75 kg/m2) olmasının beklendiği açıklandı.

İÇ EGE VE MUĞLA ÇEVRELERİNDE KUVVETLİ YAĞIŞA DİKKAT

Batı bölgelerinde devam eden yağışların İç Ege'de kuvvetli (20-50 kg/m2), Muğla il genelinde yer yer çok kuvvetli (51-75 kg/m2) olmasının beklendiği açıklandı.

MARMARA'DA KUVVETLİ YAĞIŞ

Batı bölgelerinde devam eden yağışların; Balıkesir, Bursa, Bilecik, Sakarya, Yalova, Edirne ve Kırklareli çevrelerinde kuvvetli (21-50 mm) olmasının beklendiği açıklandı.

DHA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim