Öğretmen Diyarı

Messi için Arjantin ayakta..!

Arjantinli sporseverler de Barcelona Kulübü'nü ve medyayı protesta ederek "Messi bizimdir" sloganları attılar. Arjantinlilerin en büyük korkusu ise Brezılya 2014 Dünya Kupası'nda Messi'nin olamaması.

* LIONEL MESSİ ÇÜRÜYOR

Barcelona'nın dünyaca ünlü yıldızı Leo Messi'nin sağlık durumu Arjantin'de bir numaralı gündem maddesi oldu.  Arjantin'in önde gelen spor gazeteleri Messi'yi tam sayfa kapak yaparak "Messi alarm veriyor" başlıklarını kullandı. Gazeteler, Barcelona Kulübü'nü Arjantinli yıldızın sakatlığı ile ilgili doğru açıklama yapmamakla suçladı.

La Nacion Deporiva: Messi de sakatlıktan öte başka şeylerde mi var başlığını kullanarak son altı aydır Messi sürekli eriyerek bitiyor bunu durdurun çağrısı yaptı.

El Grafico gazetesi: Messi de Alarm,PSG maçında sakatlanan ve o günden beri iyi korunmayan Messi son Atletico Madrid maçını da bitiremedi. Sol baldırı ağrıyor ama neden iyleşmiyor uyarısı yaptı.

Ole Gazetesi: Gene Messi gene sakatlık gene 90 dakika oynayamadı. Messi'nin nesi var? Messi dünya kupasını kaçırır mı? Messi ne zaman iyleşecek? sorularını sordu.

mynet

Anahtar Kelimeler:
messi arjantin ayakta

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim