Öğretmen Diyarı

Meşhur KPSS Birincisi Tutuklandı ! Eşi de Tüm Soruları Doğru Yanıtlamıştı
2010 KPSS BİRİNCİSİ TUTUKLANDI

2010 Yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavının rekortmeni Zeki Yolaçan'ın 3 ay önce Kayseri'deki görevinden alınarak tutuklandığı ve cezaevine gönderildiği öğrenildi. Yolaçan gibi tüm soruları doğru olarak yanıtladığı öğrenilen eşinin de açığa alındığı, kardeşinin ise kendisi gibi tutuklandığı öğrenildi.  

EŞİ DE GÖREVİNDEN ALINDI

Soruların sızdırıldığı ve mahkemece iptal edilen 2010 KPSS sınavının rekortmen ismi olarak bir dönem gündeme gelen Zeki Yolaçan'ın 3 ay önce kamudaki görevinden alınıp tutuklandığı öğrenildi. Zeki Yolaçan'ın eşi de tüm soruları doğru yanıtlamış ve bir hastanede göreve başlamıştı. Eşinin de görevinden alındığı öğrenildi. 


 MEZUNİYETTEN TAM 16 YIL SONRA TÜM SORULARI DOĞRU YANITLADI

 Kayseri'de mezuniyetinden tam 16 yıl sonra girdiği 2010 Kamu Personeli Seçme Sınavı'nda 120 sorunun tamamını doğru yanıtlayıp, devlet memuru olarak atanan Zeki Yolaçan'ın 3 ay önce Kayseri İŞ-Kur Bölge Müdürlüğü'ndeki görevinden açığa alındığı ve tutuklandığı öğrenildi. 

TÜM SORULARI DOĞRU YANITLAYAN 350 KİŞİDEN 70'İ KARI KOCA

CNN Türk'ün haberine göre Yolaçan'ın eşi de kendisi gibi tüm soruları doğru yanıtlamıştı. 2010 KPSS'de 350 kişi tüm soruları doğru yanıtlamış, bunlardan 70'i karı koca olarak dikkat çekmişti...

Kaynak: KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim