Öğretmen Diyarı

Meryem Öğretmen ve Kız Kardeşi Trafik Kazasında Hayatlarını Kaybettiler
Mersin'in Erdemli ilçesine bağlı Çeşmeli Belediye Meclis Üyesi Yakup Şahin'in iki kızı trafik kazasında hayatlarını kaybetti. 
 
Kaza Urfa'da meydana geldi. Şanlıurfa'da Sınıf Öğretmenliği görevini yapan Meryem Şahin ve kardeşi Makbule Şahin kardeşler Şanlurfa'da meydana gelen fezi trafik kazasında yaşamlarını kaybettiler.
 
Kaza ile ilgili teknik soruşturmanın devam ettiği bildirildi. Makbule Şahin'in kız kardeşi Meryem Şahin'in duvarına yazdığı son mesaj yürekleri sızlatan türden
 
İşte O Mesaj
 
"ben senı dunyaya geldıgım ılk anda tanıdm bırbırmzn kalbınde hep yer aldık olene kdr da bole olcak tabıkı bırıcıgm bnm..."
 
Gece meydana gelen kazanın ardından yapılan işlemlerden sonra genç kızların cenazeleri memleketleri Mersin'in Erdemli ilçesine getirildi. Daha sonra iki kız kardeşin naaşları öğle namazının ardından Çeşmeli beldesinde defnedildi.
 
Cenezade aile fertlerinin çok zor ayakta durduğu ve baba Yakup Şahin'in yakınlarının destekleriyle ayakta durmaya çalıştığı görüldü.
 
Şanlıurfa'da görev yapmakta olan Meryem Şahin'in ölümünü "Şanlıurfa Birecik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü" resmi web sayfasında duyurdu.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim