Öğretmen Diyarı

Mert\'in katili Aykut Balk\'tan şok haber

KARS'ta 9 yaşındaki Mert Aydın'ı öldürenkatil zanlısı Erzurum'da kaldığı cezaevinde bileklerini keserek intihargirişiminde bulundu. Aykut Balk'ın 24 saat güvenlik kamerasıyla izlendiği bir odada bunu nasıl yaptığı merak konusu

Zanlı, Erzurum'dan Elazığ Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.
Olay, Kars'ta 6 Nisan'da meydana gelmişti. 9 yaşındaki Mert Aydın, Faik Bey Caddesindeki amcasının iş yerinden götürdüğü yemeği bırakarak çıkmasının ardından kaybolmuştu. 7 Nisan Pazartesi günü ise Karadağ Mahallesi'nde bulunan eski bir yapının yanında Mert'in cesedi bulunmuştu. 

HASTANEYE KALDIRILDI


Polisin aralıksız çalışması sonucu Mert'in katili 23 yaşındaki Aykut Balk yakalanmıştı. Zanlı gece yarısı çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak Erzurum Yakutiye ilçesindeki E Tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevi'ne konulmuştu.

BİLEKLERİNİ KESTİ

24 saat güvenlik kamerası ile izlenen ve kağıt bardakla su verilen Mert'in katil zanlısı Aykut Balk, kaldığı koğuşta bileklerini keserek intihar girişiminde bulundu. 

Zanlı, Erzurum'dan Elazığ Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne getirildi. Hastanede 24 saat güvenlik kamerası ve güvenlik görevlilerinin bulunduğu özel odaya alınan cinayet zanlısının tedavi süreci başladı. Doktorların gerekli tetkikleri taptıktan sonra Aykut Balk ile ilgili karar vereceği öğrenildi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol