Öğretmen Diyarı

Memur Alımları Mercek Altına Alınıncak...
Terör örgütüne dolaylı ya da direk destek vermeye devam edenlerin affedilmeyeceğinin altını çizen Cumhurbaşkanı Erdoğan :" onlara hala destek olanlar vatan hainidir" dedi.  

MESELE KANMA MESELESİNDEN ÇIKMIŞTIR

Cumhurbaşkanı Erdoğan: " Artık mesele kanma meselesinden çıkmıştır. 17 -25 Aralık'ta ilk emareleri görülen, 15 Temmuz'da artık hiç bir gizli saklısı kalmamasına rağmen , bu ihanet çetesinin içinde faaliyet göstermeyi düşünen herkes vatan hainidir, millet düşmanıdır ! bunu tekrar ilan ediyorum. Kim ? , Nerede? Kimi Biliyorsa , bunu yetkili mercilerimize bunu bildirmelidir.

SAKLAMAYA GİZLEMEYE GEREK YOK 
Saklamaya gizlemeye gerek yok. Bildirin ki bunları bir an önce temizleyelim. Dershaneler kapatılsın dedik, ne zaman ki kamuya personel alımını mercek altına aldık, bunlar altlarında ateş yakılmış gibi hopladılar. Tüm ipler orada koptu. Dershaneler kapatılsın dedik orada koptu. 

SADECE DERSHANELERDEN 1 MİLYAR TL


Niye ? Çünkü sadece dershanelerden gelirleri 1 Milyar'ın üzerinde. Onun için kimse kusura bakmasın. Bu benim yakınımdır, bu benim şuyumdur buyumdur demesin. Bunlara kim bulaşmışsa, bunları bu devletten kazımak durumundayız. Eğer bunu yapmazsak , şehitlerimize bunun hesabını veremeyiz, gazilerimize bunun hesabını veremeyiz."

Kaynak: KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim