Öğretmen Diyarı

MEB Personellerine GYS Kapsamında Ek Atama Yapılacak
Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinden eğitim-öğretim dışında çalışan personellerin atama işlemleri için başvurular 16 Şubat-22 Şubat 2016 tarihleri arasında yapılmış, atamalar 1 Mart 2016'da yapılmıştı. Atamalar sonucunda açık kalan kadrolar için yeni bir atama yapılacak. Ataması yapılacak olan Şef ve memurlar,  2016 Yılı Merkez ve Taşra Teşkilatı Şef ve Memur Kadroları İçin Görevde Yükselme Atama Başvuru Kılavuzuna göre atanacaklar. Atama başvuru işlemleri 17 Kasım-22 Kasım 2016 tarihleri arasında elektronik ortamda yapılacak.

Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü'nün duyurusu şöyle:
" Eğitim öğretim hizmetleri sınıfı dışında görev yapan personele yönelik olarak merkez teşkilatında 117’si şef, 74’ü memur ile taşra teşkilatında 2 bin 100 şef, 3 bin 100 memur kadrolarına; Millî Eğitim Bakanlığı Personelinin Görevde Yükselme, Unvan Değişikliği ve Yer Değiştirme Suretiyle Atanması Hakkında Yönetmelik kapsamında 6 Aralık 2015 tarihinde yapılan görevde yükselme sınavında 70 ve üzeri puan alan adayların başvuruları, 16-22 Şubat 2016 tarihleri arasında elektronik ortamda alınarak 1 Mart 2016 tarihinde atamaları gerçekleştirildi. 


İlân edilen kadrolardan boş kalan kadrolara, atama başvurusunda bulunmayan ve başvuruda bulunup atanamayan personelin (ataması iptal edilenler hariç) 2016 Yılı Merkez ve Taşra Teşkilatı Şef ve Memur Kadroları İçin Görevde Yükselme Atama Başvuru Kılavuzu´nda belirtilen açıklamalar doğrultusunda 17 – 22 Kasım tarihleri arasında atama başvuruları elektronik ortamda alınacak."

 Kamupersoneli.net|ANKARA

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol