Öğretmen Diyarı

MEB'in KPSS Şartsız Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Şartları
Milli Eğitim Bakanlığı KPSS Şartsız Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Şartları KİMLER BAŞVURABİLİR?  Başvurular hakkında tüm detaylar ve çok daha fazlası kamu haberlerinin merkezinde. Milli Eğitim Bakanlığı Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından kısa süre önce paylaşılan ilan duyrusuunun detayları belli oldu.
İlgili alıma başvuru şartları ise şu şekilde ; Başvuruda bulunmak isteyen adayların T.C. Vatandaşı olması, Kamu haklarından mahrumiyetinin bulunmaması, Askerlik hizmetini yapmış ya da başvuru sürecine kadar tamamlayabilecek durumda olması ( Muaf olanlarda başvurabilir) , Yapılacak güvenlik soruşturmasından olumlu yanıt alması, 18 yaşını doldurmuş olması, En az lise ve dengi okullardan mezun olması,  MEB onaylı resmi ya da özel kurum ve kuruluşlardan bilgisayar sertifikasına sahip olması( Grafik tasarım ve Dizgi Alanında) , 10 Parmak Klavye Kullanabiliyor olması ( Q ya da F farketmiyor) , Güncel tasarım programlarına hakim olması gibi şartları yerine getirmesi gerekiyor. Başvuruda bulunabilmek için gerekli tüm genel ve özel şartları ilan dosyasında bulabilirsiniz.
BAŞVURULAR SALI GÜNÜ SONA ERİYOR MEB ODSGM
Sözleşmeli personel alımı için Başvurular 4 Ekim Salı Günü mesai bitiminde sona erecek.  Sınav yeri ve zamanı ile birlikte merak edilen tüm soruların yanıtına ilan duyurusu dosyasından erişim sağlamak mümkün. İlan duyurusuna göz atmak için lütfen TIKLAYINIZ.
Kaynak: KAMUPERSONELİ.NET - ANKARA

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim