Öğretmen Diyarı

Liseli Ayşe\'den 4 gündür haber alınamıyor

Kızının 4 gündür kayıp olduğunu belirten 40 yaşındaki çiftçi Selçuk Özer, yetkililere seslenerek, "İkinci bir Özgecan vakası yaşanmasını istemiyoruz" dedi. Erdemli İlçesi'nin Yüksek Mahallesi'nde oturan Erdemli Tarım Lisesi 1'inci sınıf öğrencisi Ayşe Özer, 19 Mart sabahı okuluna gitmek için evden ayrıldı. İddiaya göre akşam saatlerinde annesi 40 yaşındaki Cennet Özer'e 'Anne işim bitti geliyorum' diye mesaj atan Ayşe, eve dönmedi. Kızlarının telefonuna ulaşamayan ve tüm arama çalışmaları sonuçsuz kalan aile Ayşe Özer'in bulunması için polisten yardım istedi.


Selçuk-Cennet Özer çifti, 4 çocuğunun en büyüğü olan kızları Ayşe'nin hayatından endişe ettiklerini söyledi. Anne Cennet Özer, yetkililerden kızının bulunmasını istediğini belirterek, "Kızım 19 Mart sabahı evden okula gitmek için çıktı. Ben de akşam eve gelirken alması gereken bir takım eşya sipariş etmiştik. Bana 'İşim bitti geliyorum anne' diye mesaj attı. Akşam oldu hala gelmedi. Daha sonra ben yeniden aradım ancak cep telefonu kapalıydı. O zamandan sonra kızımdan bir daha haber alamadık" diye konuştu.


Baba Selçuk Özer ise kızının hayatından endişe ettiğini belirterek, "İkinci bir Özgecan vakası yaşanmasını istemiyoruz. Yetkililerden kızımın bulunmasını istiyoruz" dedi.


\"Doğan
 
memurlar.net

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol