Öğretmen Diyarı

Lise Mezunu Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016
 Lise Mezunu Memur Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016

Lise mezunu olup ne iş yapabilirim diye merak edenler ve iş arayanlar , bu haberimiz sizler için.Ülkemizde sadece önlisans ve üniversite mezunları değil aynı zamanda lise mezunları da çok ciddi işler bulabiliyorlar. KPSS ye girip kamuda iş sahibi olunabildiği gibi özel sektörde de binlerce iş ilanı bulunmaktadır.Özellikle vasıflı lise mezunları bazen üniversite mezunlarına oranla çok daha fazla iş bulabilirler. Lise mezunlarının alacakları bir sertifika ya da bir kurs eğitimi , iş ararken onları üniversite mezunlarından bilebir adım öne geçirebilir.

Lise mezunu memur personel eleman alımı iş ilanları 2016 de nasıl olacak hangi ilanlar var diye bugün isbilgisi.com olarak sizlere bir makale hazırladık. Bu makalemiz sayesinde bu işlerin neler olduğunu ve hangi firmaların , hangi illerde ne tarzda ilanlar verildiğini rahatlıkla görebileceksiniz. 

Lise mezunu memur personel eleman alımı iş ilanları 2016 için birçok firma yüzlerce ilan vermiştir ve vermeye de devam ediyordur. İlan veren küçük firmalar ya da kurumların yanında büyük kurum ve kuruluşlarda bulunmaktadır. Bunların hangileri olduğuna ise sizlere vereceğimiz linkten bakabilirsiniz.

Lise mezunu memur personel eleman alımı yapacak olan firmalar 2016 yılında bazıları şu şekilde olacaklar.

- KOÇTAŞ,
- TURYAP
- ETSTUR,
- DEDEMAN HOTEL
- CARREFOUR,
- AYAKABI DÜNYASI,
- TURKCELL,
- MNG KARGO,
- KİLER,
- DOĞTAŞ,
- KELEBEK MOBİLYA,
- ARAS KARGO,
- MİGROS,
- SİMİT SARAYI,


ALIM YAPILACAK DEPARTMANLAR'DAN BAZILARI

Satış-Pazarlama  
Yiyecek-İçecek Hizmetleri 
Müşteri İlişkileri-Crm
Satış Danışmanlığı - Tezgahtarlık
Üretim 
Bakım-Servis-Onarım  
Güvenlik Hizmetleri  
Operasyon  
Mutfak  
Satış-Hizmet Sonrası Destek
Servis 
Mali İşler-Finansman 
Eğitim-Öğretim 
Kasa  
Reyon  
Sekreterya-Ofis Yönetimi 
Depo  
Halkla İlişkilerLise mezunu memur personel eleman alımı iş ilanları 2016 de Türkiye’nin hemen hemen her ili için verilmekte olup, şu an için en çok alım yapacak olan iller İstanbul ve Ankara'dır. Alım yapan tüm firmaları ve alım yapılan poziyonlar ile şartları görmek ve verilmiş olan ilanlara başvuruda bulunmak isterseniz, alta ki linke tıklayabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim