Öğretmen Diyarı

Kültür Bakanlığı 400 Personel Alımı için Başvurular Sona Eriyor

Kültür Bakanlığı personel alımı için son günlere girildi. 28 Temmuz 2016 tarihi itibariyle başvuru işlemleri sona erecek. Bilindiği gibi Kültür ve Turizm Bakanlığı'nın personel alımı adaylar tarafından merakla bekleniyordu. 2014 KPSS puanları olan adaylar ise ilanların 2016 sonuçlarının açıklanmasına kısa bir süre çıkılması sonrasında tepki göstermişti. 
Kültür Bakanlığı'nın merakla beklenen personel alımı için başvuru işlemleri 13 Temmuz 2016 tarihinde başlamıştı. Kültür Bakanlığı tarafından çıkılan ilanda personel alımı için başvuruların 28 Temmuz 2016 tarihinde sona ereceği belirtilmişti. İşte İlgili Personel Alım ilanı ; 


 Adalet Bakanlığı 100 Arkeolog, 100 Müze ARaştırmacısı, 200 Kütüphaneci alımı KPSS P3 puan sıralaması esas alınarak yapılacak. İlgili ilan hakkında tüm detaylara göz atmak için aşağıdaki linki ziyaret edebilirsiniz. Kültür Bakanlığı'na ait personel alımı duyurularını cep telefonunuza bildirim olarak alabilmek için 'kamu personeli' uygulamasını google play üzerinden ücretsiz indirebilirsiniz.


Kaynak: Kamupersoneli.net | Ankara

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim