Öğretmen Diyarı

Kim Milyoner Olmak İster’e Damgasını Vuran Öğretmen
 Seyirci tarafından her bölümü merakla beklenin program olan Kim Milyoner Olmak İster’de yarışan Selin Ünver, izleyicilere hayat hikayesi ile duygulu anlar yaşattı. Detaylar haberimizde..
Seyirci tarafından her  bölümü  merakla  beklenin  program olan Kim Milyoner Olmak İster’de yarışan Selin Ünver,  izleyicilere hayat  hikayesi ile  duygulu anlar  yaşattı.

12 Haziran akşamı ekranlara gelen bölümde  Selçuk Yöntem’in sunduğu Kim Milyoner Olmak İster programına katılan   Selin Ünver   seyircileri   derinden etkiledi. Peki  12 Haziran akşamı  Kim Milyoner  İster’de   neler yaşandı ?

İzleyicinin    her  programını merakla beklediği,   Kim Olmak İster adlı yarışma  programına katılan 25 yaşındaki ana sınıf öğretmeni Selin Ünver’in hayatı izleyenleri gözyaşlarına boğdu.

Adeta  bir başarı hikayesi olan genç  öğretmen,  annesi  babası tarafından öldürüldüğü için  tek başına  hayatta mücadele etmek zorunda kalmış.

Selçuk Yöntem’in sunduğu Kim Milyoner Olmak İster programına katılan   Selin öğretmen  kendi cümleleri ile   ” Babam annemi öldürdü, bu sebeple hapiste yatıyor. Ben, Antalya’da bir köy okulunda anaokulu öğretmenliği yapıyorum. Çocukluğumdan beri bu yarışmayı seyrediyorum ve hayalim yarışmadan kazandığım parayla anaokulu açmak” dedi.

İzleyicilerin bu sözler üzerine adete üzerlerine adeta kara bulutlar yığıldı. Bir burukluk  ve hüzün  vicdanı olan her izleyicide  dolu dizgin  yaşanan en büyük duygu oldu.

Selin  öğretmen’in  ” babam annemi öldürdü ” cümlesini  duyan   seyirciler  adeta  buz kesildi.

Selin öğretmen    “Tek çocuk olduğum için çok zor değildi ilk başlarda, fakat daha sonra burs aldım, ailem destek oldu ve ben de çalıştım. Bu şekilde eğitimimi tamamladım” dedi.

Anaokulu açmanın en büyük hayalinden biri olduğunu söylenen  Selin öğretmenin yarışmayı ne şekilde tamamlayacağı merak ediliyor.Kaynak: Milliyet

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim