Öğretmen Diyarı

Kim Milyoner Olmak İster ekibi istifa etti! Şimdi ne olacak?Meltem Kayalı yönetiminde, dört yıldır atv’de yayınlanan ‘Kim Milyoner Olmak İster’ yarışma programının ekibi ayrılık kararı aldı. 2000 yılından bu yana ekranlarda olan ve Kenan Işık’ın sunuculuğu ile bir fenomen haline gelen bu ünlü yarışma programı, Işık’ın talihsiz kazasının ardından Selçuk Yöntem ile yoluna devam ediyordu.

 

Program yayından kaldırılacak mı?

Meltem Kayalı’nın ekibinin ardından programa atv kendi ekibiyle devam edecek. İşte Kayalı’nın konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklama: "Dört yıldır büyük bir özenle sürdürmekte olduğum 'Kim Milyoner Olmak İster' programının yapımcılığından ben ve ekibim aynı titizlikle devam edemeyeceğimizi anladığımız için ayrılmış bulunmaktayız.

Ekip olarak Kenan Işık'ın yaşadığı rahatsızlıktan dolayı çok zor günler geçirdik. Hep onun bir gün döneceği umuduyla programı devam ettirdik. Ve çok sevdiğimiz Selçuk Yöntem'le bu dönemi geçirmek bizi çok mutlu etti.

Selçuk Yöntem'den güldüren ima

 

 

 

2000 yılında 'Kim 500 Milyar İster' ismiyle Medyapım'da Kenan Işık'la başladığımız bu programda 2011 yılında tekrar beraber çalışmaya başladığımızda Kenan Bey ve ben şunu gördük ki bizimle birlikte büyümüş bir nesil var ve biz onlara bilginin ne kadar kıymetli olduğunu, analitik düşünmenin ve araştırmanın ne kadar önemli olduğunu anlatabilmişiz. Ve onlar karşımıza bu kez yarışmacı olarak geldiler.

Kenan Bey bana ‘Bir 10 yıl daha sürdürmeliyiz’ dedi ama… Bunu gördüğümüzde çok gururlandık ve ne kadar önemli bir iş yaptığımızı fark ettik. Kenan Bey bana “Bunu bir 10 yıl daha sürdürmeliyiz, bugünkü çocuklar da ileride yarışabilsinler" dedi. Ben onun bu isteğini yerine getirebilmek için çok çabaladım. Ancak bugün geldiğimiz bu noktada bunun mümkün olamayacağını görmüş bulunmaktayım. Atv programa kendi ekibiyle devam edecek. Umarım bir gün tutkuyla sevdiğim bu programı Kenan Işık'la birlikte tekrar yapabilirim."

Profesör Kim Milyoner Olmak İster'e 2. soruda veda etti

 

 

 

Boğaziçi mezununu yakan ilk soru

 

 

 

MİLLİYET

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim