Öğretmen Diyarı

Kayıp Öğretmen'den Kötü Haber: Cesedi Bulundu
 Öğretmene Soruşturma Sonucunda Hem Ceza Hemde Başka Okula AtamaKayıp öğretmenin cesedi bulundu Dünden beri her yerde aranan Fatma Kayıkci'nin cesedi Tuzla'da bulundu.sı Yapılamaz
İstanbul Tuzla’da Postane Mahallesi, Tarih Sokak'taki evinden dün öğle saatlerinde küçük kızını okuldan almak için ayrılan ve kendisinden haber alınamayan 2 çocuk annesi tarih öğretmeni Fatma Kayıkci’nin cesedi bulundu. Cesedin evinin yakınlarında bulunduğu  öğrenildi.
GİRİŞ KATI İDDİASI!

2 çocuk annesi tarih öğretmeni Fatma Kayıkci (40) dün çocuğunu okulundan almak için evinden çıkmış ve bir daha kendisinden haber alınamamıştı. Apartman sakinleri, öğle saatlerinde 4 katlı binanın giriş dairesinde boğuşma sesleri duyduklarını belirtmiş ve şüpheli olarak görülen ve giriş dairesinde tek başına yaşayan F.A. (29) adlı kişinin aynı saatlerde kayıplara karıştığı tespit edilmişti.
Fatma Kayıkci’nin eşinin yanında işçi olarak çalıştığı öğreline F.A.’nın evinde yapılan aramalarda ise kayıp kadının ayakkabısının teki bulunmuş, halı üzerinde de kan izlerine rastlanmıştı. Bazı apartman sakinleri söz konusu evden boğuşma sesini duyduklarını söylemişlerdi.


Kaynak: Sözcü

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim