Öğretmen Diyarı

Karısını daha rahat dövmek için “Dayak makinesi” yaptı

Bağlandığı iplerden kurtulup bitkin bir halde polise başvuran Elke Vögel “Sadist kocam beni hergün tekme tokat dövüyordu. Sonunda bir makine yaptı. (Beni çok yoruyorsun. Artık seni bununla döveceğim) dedi “ diye konuştu.

 

Elke Vegel şöyle devam etti: “Kocam artık beni dayak makinesine bağlıyor, makine beni döverken o zevkten kahkahalar atıyordu. Sonra benimle sapıkça sevişiyordu.” 

 

Polis tarafından yakalanıp mahkemeye çıkarılan sadist koca Dieter Vögel, akli dengesi yerinde olmadığı için akıl hastanesine gönderildi.

 

Dieter Vögel adındaki bir Alman koca, karısını rahat dövebilmek için “Dayak makinesi” yaptı. Olay, Elke Vögel adındaki kadının, bağlandığı iplerin gevşemesi üzerine “Dayak makinesi”nden kurtulup bitkin bir halde polise başvurması sonucu ortaya çıktı

Elke Vögel’in şikayeti üzerine polis tarafından yakalanan Dieter Vögel gözaltına alındı.

 

Böyle dövüyordu

 

Sadist koca Dieter Vögel karısını rahatça dövebilmek için lastik sopalarla donatılmış bir çark yaptı. Karısını bağlayıp çarkın önüne yatıran Dieter, çarkı çevirdikçe lastik coplar Elke’nin sırtına inmeye başlıyordu. Yukarda Dieter Vögel’in dayak makinesiyle karısını dövmesinin temsili resmi. Yanda ise Dieter Vögel ve karısı Elke...

Kaynak: Geçmiş Gazete

Tarih: 14 Mart 1985

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol