Öğretmen Diyarı

Kaçtı sanılan Deniz Seki bakın neredeymiş

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası onanan Deniz Seki hakkında yakalama çıkarıldı. Polis 4 ayrı adrese gitti ancak Deniz Seki'ye ulaşamadı. Hal böyle olunca herkesin aklına 'Deniz kaçıyor mu?' sorusu geldi.

Ünlü şarkıcının annesi Güler Seki konuştu. Vatan'dan Gülşen Yüksel, Güler Seki'nin yalnızca kızı için değil, hayatını kaybeden yakın akrabası için de ağladığını haberine ekledi.

"Kızım için dua edin"

Vatan'ın haberinde "Kaçtı sanılan Deniz de son ana kadar hastanede eniştesinin başındaymış. Güler Seki aradığımda cenazedeydi. Konuşmakta güçlük çekiyordu. Zor da olsa bir kaç cümle söyleyebildi: 'Kızım için dua edin." ifadeleri yer aldı.

Deniz Seki siber takipte

Seki'nin aranmaya başladıktan sonra bir takipçisinin yazdığı yorumu retweet ettiği tespit edilince harekete geçildi. Bir başka sosyal medya hesabındaki sayfasında "Umut yok dua var. Çok istemek yok, Allah'a yalvarmak var. Acele davranmak yok, sabretmek var"diye yazan Seki'nin izini bulabilmek için Siber Suçlarla Mücadele ve Bilişim polisleri de devreye girdi. Seki'nin mesajları yazdığı adresler tespit edilecek.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol