Öğretmen Diyarı

İstanbul\'da bazı yollar trafiğe kapatılacak

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, yollar saat 07:30'dan etkinlik bitimine kadar trafiğe kapatılacak.


Trafiğe kapatılacak cadde, sokak ve noktalar;


10.yıl Caddesi (Topkapı girişi ile Yedikule ışıklar arası), Zeytinburnu varyanttan Kazlıçeşme'ye giriş, Zeytinburnu Önleyici Hizmetler Ekipler Amirliği önünden geçen Abay Caddesi, Yedikule Göğüs Hastalıkları Hastanesi önü, Balıklı Rum Hastanesi önü, Kazlıçeşme Pazar önü (Muammer Aksoy Caddesi) ile gerektiğinde Sahil Kennedy Caddesi Yenikapı ışıklar ile Bakırköy Taşhanlar Köprüsü


Alternatif yol ve güzergahlar ise şöyle:


Ekrem Kurt Bulvarı, D-100 Kuzey Güney yol, Vatan Caddesi ve Millet Caddesi


Yeni Galata Köprüsü, bakım çalışması nedeniyle 24 Mart Salı günü 01.30-04.30 saatleri arasında yaya ve araç trafiğine kapatılacak.


İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, Yeni Galata Köprüsü'nde baskül köprünün mesnet, kiriş ve kilitlerinin yağlanması çalışmasıyla köprünün deniz trafiğine açılması işlemi yapılacak.


Bu nedenle 24 Mart'ta 01.30 ile 04.30 saatleri arasında araç ve yaya trafiğine kapatılacak köprüyü kullanacakların Atatürk Köprüsü'ne yönelmeleri önerildi.


Yeni Galata Köprüsü ve Atatürk Köprüsü UKOME kararı gereği, 03.30 ile 04.30 saatleri arasında deniz trafiğine açık olacağından, araç ve yaya trafiğinin Haliç Köprüsü üzerinden yapılması gerekiyor.

 

\"Doğan

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol