Öğretmen Diyarı

İş Bankası memur alımı yapacak

İş Bankası personel alımı ilanı ile memur alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İş bankası memur alımı için son başvuru günü 10 Mart 2016 olarak açıkladı.
İş Bankası tarafından yayımlanan memur alım ilanı ile çağrı merkezlerinde görev yapacak memur alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

İş Bankası memur alımı yapacağını duyurdu. İş Bankası tarafından yayımlanan personel alım ilanı ile çağrı merkezlerinde görev yapacak memur alımı gerçekleştireceğini duyurdu. İş Bankası memur alımı için başvurular alınmaya başlanmıştır. Başvuru süreci 10 Mart 2016 Perşembe günü saat 10.00’a kadar devam edecektir.

İş Bankası personel alımım için başvuru yapacak olan adayların 16 Mart 2016 tarihi itibariyle, üniversitelerinden mezun olmaları gerekmektedir. Yine başvuru yapacak olan adaylarda yaş şartı aranmaktadır. 16 Mart 1986 tarihi sonrası doğumlu olan adaylar başvuruda bulunabilecektir.  Erkek adayların askerlik ile ilgili engellerinin bulunmuyor olması gerekiyor. İş Bankası memur alımı kapsamında yine aranacak şartlardan biride ikamet şartı olarak belirtildi. Başvuru yapacak olan adayların İstanbul’da ikamet etmesi gerekiyor.

İşe Alım süreci başvuru ile başlamaktadır. İş Bankası memur alım süreci genel yetenek testi ve mülakat aşamalarından oluşacak. Başarılı olan adaylar belgelerini hazırlayacak. Aşağıda bulunan linkten başvuru kılavuzuna erişim sağlayabilir ve İş Bankası personel alımı ile ilgili tüm detaylara erişebilirsiniz. İş Bankası memur alım ilanı

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim