Öğretmen Diyarı

İş Bankası KPSS Şartı Olmaksızın Görev Alacak Personeller Arıyor
 İş Bankası bünyesinde görev alacak personellere ihtiyaç bulunmaktadır. Üstelik KPSS şartı da bulunmuyor.
İş Bankası KPSS Şartı Olmaksızın Görev Alacak Personeller Arıyor Türkiye' nin bankacılık alanındaki önemli isimlerinden İş Bankası, çok sayıda personel arayışında olduğunu duyurmuş bulunmaktadır.

Banka bünyesinde KPSS puanı aranmaksızın görev alacak personeller için de ilana çıkmış durumdadır. İş Bankası bünyesinde görev alacak personeller için tüm detayları aşağıdan takip edebilir, ilgili kadrolara başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz. İlanlardaki ortak özellikler: İlgili ilan niteliklerini barındırmak, Bireysel ve takım çalışmasına yatkın olmak, Dış görünüşüne özen göstermek, Kişisel iletişim becerileri kuvvetli olmak şeklinde sıralanmaktadır. Pozisyonlar: Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı – 28.05.2016

  Bankamızın Teftiş Kurulu Başkanlığı’nda görevlendirilmek üzere, 28 Mayıs 2016 tarihinde Müfettiş Yardımcısı Alım Sınavı düzenlenecektir. Uzman Yardımcısı Alım Sınavı – 16.05.2016 ve izleyen günler  Bankamızın İstanbul’da bulunan Genel Müdürlük Bölümleri ile Kurumsal Şubelerinde görevlendirilmek üzere, 16 Mayıs 2016 ve izleyen günlerde Uzman Yardımcısı Alım Sınavı düzenlenecektir.

Diyarbakır ve Gaziantep Bölgeleri Memur Alım Sınavı – 14.05.2016 Bankamızın Diyarbakır ve Gaziantep Bölgelerinde bulunan Şubelerinde görevlendirilmek üzere, 14 Mayıs 2016 tarihinde Memur Alım Sınavı düzenlenecektir.

Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı – 26.05.2016 Bankamızın İstanbul’da bulunan Şube ve Genel Müdürlük Birimlerinde görevlendirilmek üzere, 26.05.2016 tarihinde Erkek Özel Güvenlik Görevlisi Alım Sınavı düzenlenecektir.

olarak aktarılmaktadır. İlanlara ulaşmak ve başvuru detayları hakkında daha fazla bilgi için buraya TIKLAYINIZ.

Güncel bankacılık ilanlarına ilk erişen siz olmak için KPSS CAFE mobil uygulamamızı indirebilirsiniz. Ayrıca forumumuzu kullanarak bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim