Öğretmen Diyarı

ING Bank Personel Alımları Hız Kesmeden Devam Ediyor
  ING Bank personel alımlarına devam ediyor. Boştaki kadrolar için haberimize göz atabilirsiniz.
 ING Bank Personel Alımları Hız Kesmeden Devam Ediyor ING BANK ülkemizde faaliyet göstermekte olan önemli bankalar arasında yer alıyor. Bu bağlamda da ciddi ölçüde ekonomik gücü ve istihdam oranlarıyla da dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Bahsi geçen banka, çok sayıdaki çalışan sayısına rağmen gün geçtikçe büyümeye devam etmektedir. Banka halen personel alımları yapmakta, istihdam oranlarına da katkı sağlamaktadır. Bu noktada ING Bank bünyesinde görev almak üzere çok sayıda personel alınacaktır. Bu personeller arasında yer almak isteyen ziyaretçilerimiz için ilgili bankanın boştaki personel kadrolarını sizlere aktarıyoruz. İlgili ilan kapsamındaki kadroları aşağıda görebilirsiniz. Alınacak personellerin meslek bilgileri:  

* ING Faktoring/Ihracat Müşteri İlişkileri Yetkilisi * Yazılım Danışmanı Direkt Satış Temsilcisi

* ING Finansal Kiralama Satış Yönetmeni/Yetkilisi

* Yarı Zamanlı Eleman Direkt Satış Temsilcisi Gişe Yetkili Yardımcısı

* Non - Financial Risk Management AVP (Temporary) * Information Risk Management Specialist (Temporary) * Information Risk Management AVP/Specialist

* Risk Analytics Associate Asset Liability Risk Management AVP * İstanbul LAWYER * Non-Financial Risk Management VP Network Team Leader * Kobi Bankacılığı Portföy Yetkilisi * BT Şube Dönüşüm Yazılım Geliştirme Uzmanı * ING Menkul Değerler/Yetkili Yardımcısı * Bireysel Bankacılık Satış Yöneticisi * Kobi ve Ticari Bankacılık Portföy Yöneticisi * ING Faktoring A.Ş./Risk İzleme Yetkilisi/Yönetmeni * Müşteri Deneyimi Yönetimi   Yukarıda yer alan meslek grupları dışında bir çok meslek grubuna yönelik personel istihdamları gerçekleştirilecektir. İlgili ilanın tamamının incelenmesi gerekmektedir. İlana ulaşmak için buraya TIKLAYINIZ.

En güncel kamu haberleri ve bankacılık ilanlarına ulaşmak için

KPSS CAFE mobil uygulamamızı indirebilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim