Öğretmen Diyarı

Hülya Avşar  Yeni Stili İle Bomba Gibi!

Hülya Avşar Çok Sıcak!! Hülya Avşar Yeni Stili İle Gündeme Bomba Gibi Düştü! Hülya Avşar Mini-Egzotik Elbisesi Sıcak Sahneler Video İzle. Hülya Avşar Şhow Devam Ediyor. Türkiye'nin gündemden düşmeyen yediden yetmişe hemen hemen herkesin dikkat ile takip ettiği oyuncu ve iş kadını Hülya Avşar mini elbisesi ile bütün dikkatleri üzerinde çekti! Tenis oyunu oynarken kameralara çok sıcak görüntüler sağlayan Avşar atletik hareketleri ile gençlere adeta ders verdi! 

Geçtiğimiz günlerde de giydiği pembe jartiyerleriyle tenis yapan ve bu sayede adından söz ettiren Avşar kızı, yapacağını yaptı ve yine ilginç bir kıyafetle korta çıktı. Lila tütüsüyle yine dillere pelesenk olan Hülya Avşar'ın rakipleri bu tütü yüzünden maçı kaybettiklerini söylediler. 

Avşar kızı yine adından konuştumak için yapacağını yaptı ve tenis maçına lila rengindeki dikkat çeken tütüsüyle çıktı. Ünlülerle gösteri maçı yapan Hülya Avşar'ın kaybeden rakipleri maçı sırf bu tütünün dikkatlerini dağıtmasından ötürü kaybettiklerini söyleseler de, kahkahalar havada uçuştu.

Hülya Avşar, kendi adını taşıyan tenis turnuvası kapsamında Behzat Gerçeker, Ferhat Göçer ve Ömür Gedik’le gösteri maçı yaptı.

Göçer’le birlikte Gerçeker ve Gedik’e karşı yarışan Avşar, korta “tütü” denilen mini tül etekle çıktı. Gerçeker-Gedik ikilisinin kazandığı maçın ardından soruları yanıtlayan Göçer, “Hülya’nın eteği maç sırasında dikkatimi dağıttığı için yenildik, yoksa biz kazanırdık” diye espri yaptı. Bu sözü üzerine şarkıcıya “Pardon Ferhat, maç sırasında sen nereme bakıyordun?” diye soran Avşar, “Milletvekili olursanız, maçlarda yine tütü giyer misiniz?” şeklindeki soruya da şöyle karşılık verdi: “Giyerim tabii ki neden giymeyeyim? Bu etekte ne var ki? Maçlarda giyilen diğer eteklerden ne farkı var? Sadece tülden yapılmış, o kadar.”

Anahtar Kelimeler:
Hülya Avşar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim