Öğretmen Diyarı

Her şeyi anlatan tablo!

Gaziantep Valiliği'nin yazılı kararıyla yapılan baskında, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleriyle birlikte katılan Milli Eğitim Müdürlüğü, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Sağlık Müdürlüğü, TEDAŞ, Sosyal Güvenlik Kurumu, Maliye, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İtfaiye Daire Başkanlığı yetkililerinin kurumlardaki incelemeleri sürüyor. Baskında İtfaiye ekipleri, teneffüs zilini çalıp çalmadığınıda  polisin nezaretinde denetledi. Polisin eşlik ettiği kontroller kapsamında asansörün kaç kişiyi taşıdığı, yangın tüpünün son kullanma tarihinin geçip geçmediği de polis kontrolünde belediye ekipleri tarafından incelendi. 


Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ekipleri de kantindeki dönerden meşrubata kadar çok sayıda gıdanın uygunluğunu polis nezaretinde kontrol etti. Yıl içinde kurumu 4 kez teftiş eden Milli Eğitim Müdürlüğü müfettişleri de kapıların ölçüsüne kadar bir çok noktayı didik didik incelemek istedi. 


Öte yandan kurum avukatı Adem Şallı yapılan bu denetimin polis eşliğinde gerçekleşmesine tepkide bulundu. Av. Şallı, “Vergi denetleyicisi gidecek diyecek ki ‘Bana zorluk çıkarıyorlar, müsaade etmiyorlar.’ O zaman yazı yazacak. Polis de gelip güvenlik önlemi alacak. Şimdi ne sıkıntı çıkardı size arkadaşlar?” ifadelerini kullandı. 

 

Kaynak: www.samanyoluhaber.com

Anahtar Kelimeler:
her şeyi anlatan tablo

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol