Öğretmen Diyarı

Genç Öğretmen'in cinsel istismarı kan dondurdu !

Abd'e son yıllarda öğretmenler'in öğrencilere karşı cinsel tacizleri gitgide arttı. veliler çocuklarını olula göndermekte tereddüt yaşamaya başaladı son istismar olayı ise adeta mide bulandırdı.Yetkililerden acil olarak yardım istenildi  

ABD'de öğretmen ile öğrenci arasındaki seks skandallarına bir yenisi daha eklendi... North Carolina Eyaleti’nde bir okulda İngilizce öğretmeni olarak çalışan Kimberly Lynne Umphlett’in (24), 16 yaşındaki öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği ortaya çıktı. Daily Mail’in haberine göre; olay, öğrencinin öğretmeniyle yaşadıklarını arkadaşlarına övünerek anlatmasıyla ortaya çıktı.

Bunun üzerine Umphlett önce ücretli izne çıkarıldı, ardından da okuldan istifa etti.  Currituck Co. Lisesi’ndeki olay sonrası reşit olmayan biriyle ilişkiye girmekle suçlanan öğretmen, dedikoduların ayyuka çıkmasıyla daha az ceza almak için suçunu itiraf etti.  Umphlett ile öğrencisi arasındaki ilişkinin yaklaşık iki ay sürdüğü belirtildi. 5 bin dolar kefaletle serbest kalan öğretmen tutuksuz yargılanacak.

 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim