Öğretmen Diyarı

Garanti Bankası Personel Alımı 2016

Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Garanti personel alımlarına 2016 yılında da devam ediyor.
Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Garanti personel alımlarına 2016 yılında da devam ediyor. Geçtiğimiz yıl en çok alım yapan bankalardan birisi olan Garanti Bankası bu yıl içerisinde de farklı zamanlarda ve farklı pozisyonlarda alım yapmaya hazırlanmaktadır. Birçok kişinin kolayca iş bulabildiği Garanti Bankasında birçok kişiye iş verilebilmektedir.

Garanti Bankası personel alımı 2016 yılında kimlerle yapılacak diye baktığımız zaman karşımıza şuan açıkta olan 23’den fazla ilan bulunmaktadır. Bu ilanların tamamını güncel tutan Garanti Bankası bu alımları ile de çok konuşulmaya devam edecek. Alımlarını profesyonel bir şirket aracılığı ile yapan Garanti Bankası alımlarını da bu şirket ile devam ettirecektir.

Garanti Bankası personel alımı 2016 yılında hangi pozisyonlarla yapılacak diye baktığımız zaman karşımıza şunlar çıkmaktadır.

- DIŞ TİCARET VE KREDİLER ASİSTANI,
- GİŞE ASİSTANI,
- ARŞİV VE İLETİŞİM ASİSTANI,
- MERKEZİ İNCELEME YETKİLİSİ,
- TELEFON BANKACILIĞI MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,
- SERMAYE YETERLİLİĞİ RAPORLAMA YÖNETMENİ,
- KOBİ BANKACILIĞI SEGMENT YÖNETİMİ YÖNETMENİ.

Garanti Bankası personel alımı 2016 yılında bunlarla yapılacak olup bunlarında haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Bu ilanların tamamını değerlendirecek olan Garanti Bankası da alımlarına yıl boyunca devam edecektir. Alımları ile ilgili olarak internet sitemizden sürekli güncel bilgi alabilirsiniz. Yukarıda yer alan ilanlara başvuruda bulunmak ve bunlar hakkında bilgi almak isteyenler aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/garanti-bankasi-is-ilanlari-c5100-p29983/

http://www.yenibiris.com/garanti-bankasi-is-ilanlari?firma=16397

 

Kaynak: www.isbilgisi.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol