Öğretmen Diyarı

Funda öğretmen ağlattı
 Antalya'da özel bir okulda matematik öğretmeni olan 41 yaşındaki Funda Taşkaya, 2.5 yıldır mücadele ettiği kanser hastalığına yenik düştü. Sevenleri, Funda öğretmeni son yolculuğuna uğurladı.
Antalya Bahçeşehir Koleji'nde matematik öğretmeni olan Funda Taşkaya, tedavi gördüğü hastanede kanser hastalığına yenildi. Uncalı Çayırlı Hacı Mustafa Karabulut Camii'nde kılınan öğle namazının ardından Kurşunlu Kent Mezarlığı'nda son yolculuğuna uğurlanan Funda Taşkaya'yı, öğretmen arkadaşları, yeni ve mezun ettiği öğrencileri, öğrenci velileri ve sevenleri uğurladı. 1 çocuk annesi Funda Taşkaya için arkadaşları sosyal medya üzerinden taziyelerini bildirdi. 
 
 Bir arkadaşının şu paylaşımı dikkat çekti: 
 
 "En çok neyini severdim senin bilir misin canım hocam? O güçlü duruşunu. Sanki hiç bir şey yokmuş gibi hayata meydan okuyuşunu. Asıl desteğe ihtiyacı olan senken herkese destek oluşunu. Kararlılığını. Gözüpekliğini ve bir o kadar da o sıcacık yufka yüreğini. Ama en çok da gerçekten arkanda bıraktığın anılarını. Hiç gitmeyecek gibi sarıldın hayata sen gideceğini bile bile. Hepimizin gideceği yer belli. Aslolan senin gibi ardında anılar bırakabilmek. Seni çok seviyorum canım. Mekanın cennet olsun."
 
 
Kaynak : DHA
Anahtar Kelimeler:
funda öğretmen ağlattı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim