Öğretmen Diyarı

Evinde hayalet yakaladı ve..

Sahibinden ilginç satılık ilanlar sadece Türkiye ile sınırlı değil yurtdışında da en az Türkiye'deki kadar ilginç sahibinden satılık ürünler var.  Sahibinden satılan hayalet ilanında evindeki hayaletlerden bıkıp usanan bir kadının, ruhlar konusunda uzman bir din adamı çağırdığını ve iki hayaletin 'kutsal su' bulunan iki şişeye hapsettiğini öne süren Avie Woodbury adlı Yeni Zelandalı kadın, iki hayaleti sahibinden satışa çıkardı.

TradeMe adlı sitede sahibinden hayaletleri açık artırma ile satışa sunan Woodbury, "Kutsal su ruhların enerjilerini emiyor ve onları bir tür uyku halinde tutuyor. 15 Temmuz 2009'dan beri hiçbir faaliyet olmadı. Bu nedenle onların şişede olduklarına inanıyorum" diyor.

Hayaletler için sahibinden teklif edilen fiyatlar yaklaşık bin 400 doları bulurken, Woodbury sitede "Beni korkuttukları için onlardan kurtulmak istedim. Ama biri onlarla oynamak isteyebilir" diye yazıyor.

HAYALETLERDEN BİRİNİN KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ

 Sahibinden satılık hayalet ilanı veren kadın 

Hayaletlerden birinin kimliğini tespit etmeyi başardığını öne sürüyor. Buna göre hayaletlerden biri 1920'lerde şu anda kendisinin yaşadığı evde ölmüş olan Les Graham adlı bir erkeğe ait.  

Din adamının kendisine Les'in insanları korkutmayı sevdiğini ama, zayıf bir hayat olduğunu söylediğini anlatan Woodbury, adı açıklanmayan küçük bir kıza ait olan hayaletin ise çok daha güçlü olduğunu söylediğini belirtiyor.

 

piramithaber.com

 

 

Anahtar Kelimeler:
evinde hayalet yakaladı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim