Öğretmen Diyarı

Esra Erol'dan Acun Ilıcalı'ya mesaj!
 İzdivaç programlarını bırakacağının sinyallerini veren Esra Erol, "Bakarsınız Survivor'a katılır orada bambaşka bir Esra Erol görebilirsiniz'' dedi.
İsmi izdivaç programlarıyla özdeşleşen Esra Erol, yaptığı son açıklamalarda bu program formatını bırakacağının sinyallerini verdi.

İZDİVACI BIRAKMA SİNYALİ VERDİ

Son dönemlerde skandalların eksik olmadığı izdivaç programlarında sunuculuk yapan isimler birbirleri hakkında çarpıcı suçlamalarda bulundu. Bu gelişmelerin ardından Esra Erol, izdivaç programlarını bırakacağını sinyalini verdi.ESRA EROL'DAN İZDİVAÇ PROGRAMINA VEDA SİNYALİ

"BAKARSINIZ SURVİVOR'A KATILIRIM"

Verdiği son röportajda özel hayatıyla ilgili bilinmeyenleri anlatan deneyimli sunucu, "Feci şekilde Kiralık Aşk dizisine kafayı taktım. Evli ve Öfkeli beğendiğim keyifli bir dizi.. Survivor'a gidiyorum dersem eşim Ali destekler beni. Ancak fareler ve böcekler bana göre değil. Açlığa dayanabilirim. Survivor'a katılabilirim de... Bakarsınız Survivor'a katılır orada bambaşka bir Esra Erol görebilirsiniz'' diye konuştu.

"3. ÇOCUĞU DOĞURMAK İSTERDİM"

İkinci çocuğu 5 aylık olan Esra Erol, ''Kalabalık bir ailede büyüdüm. 3. çocuğu doğurmak isterdim. İsterim ki ailem de kalabalık olsun ama 2 çocuk şimdilik iyi. Çocuklarım ilerleyen yıllarda kariyer planlaması nedeniyle Avrupa veya Amerika'da okuyabilirler'' dedi.


Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim