Bu haber kez okundu.

En anlamlı Özgecan Protestosu...

Yurdun Dört Bir Tarafından Özgecan İçin Protesto Gösterileri Düzenleniyor. En Dikkat Çeken Protesto İse Dün Kadıköy'de Farkındalık Yaratmak,Kadına Şiddete Dikkat Çekmek İçin Gökhan Çak Ve Erkan Doğan Adlı İki Genç Tarafından Düşünülerek Hayata Geçirildi. 

 

\"\"

Boğa Heykeli Önüne Siyah Mini Etek Giyerek Özgecan'ın Katledilmesini Protesto Eden Genç Protestocular 'Tacize Tecavüze Son Hepimiz Özgecanız ' Mesajı Yazılı Dövizle Bir Anda Çevredekilerin Ve Sosyal Medyanın Dikkatini Çekti.O Eyleme Ait Bu Poz Sosyal Medyada Hızla Paylaşılmaya Başlandı. Evlerinde Etek Giyerek Poz Veren Erkekler Bu Eyleme Sosyal Medya Üzerinden Destek Vermeye Devam Ettiler. 

Bu Eylemin 21 Şubat Cumartesi Günü Taksim Tünelde Saat 15:00'de Hafta Sonuna Kadar ''Tüm Kadınlar İçin Etekle Yürüyorum'' Eylemine Dönüşerek Devam Etmesi Bekleniyor..!

BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

öğretmen, eğitim, haber, meb, kamu, e okul, öğretmenler, sendika, psikoloji, sağlık, ekonomi, kamuhaber, meb haber, öğretmen haber, eğitim haberleri, öğretmen sorunları, eğitim psikolojisi, milli eğitim, kamu haber