Öğretmen Diyarı

Emniyet Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı
Emniyet Genel Müdürlüğü personel alımı gerçekleştiriyor. Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak amaçlı sözleşmeli olarak personel alacak. Sizde başvuruda bulunmak için alt kısımdaki bilgileri inceleyebilirsiniz.

Emniyet Genel Müdürlüğü 22 Temmuz 2016 tarihli yapmış olduğu duyurusuna göre bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak amaçlı Ankara'da, Van'da ve Hakkari'de 6 adet sözleşmeli personel alınacak. Alımı yapılacak sözleşmeli personel kadroları şöyledir;

KADROLAR:
Ankara'da 1 adet Uçak Pilotu,
Van'da 2 adet Helikopter pilotu,
Hakkari'de 3 adet Helikopter pilotu,
olmak üzere toplamda 6 adet sözleşmeli personel alınacaktır.

GENEL NİTELİKLER:
Türk Vatandaşı olmak,
Sınavın son başvuru günü olan 09/08/2016 tarihinde 18 yaşını tamamlamış olmak,
Kamu haklarından mahrum bulunmamak,
Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak,
Askerlik hizmetini yapmış olmak,
Ülke genelinde çalıştırılmayı ve tüm uçuşlarda görevlendirilmeyi kabul etmek,
Atanmak istediği unvanla ilgili olarak ilanda belirtilen öğrenim şartı, özel şartlar ve diğer nitelikleri taşımak,
üvenlik soruşturması ve arşiv araştırması sonuçları olumlu olmak, (Yapılacak sınavlar sonucu başarılı olan ve Emniyet Teşkilatına atanmaya hak kazanan adaylardan istenilecek)
Pilotluk lisansına sahip olmak.
Emniyet Genel Müdürlüğünce yapılacak sözlü ve/veya uygulamalı sınavda başarılı olmak,
BAŞVURULAR:

Başvuruda bulunacak olan adaylar, 02 Ağustos 2016 tarihi ile 09 Ağustos 2016 tarihleri arasında başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvuru için ve diğer bilgiler için Buraya Tıklayınız.


Kaynak: www.isinolsa.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim