Öğretmen Diyarı

Doğa Koleji Personel Eleman Alımı İş İlanları 2016
 Türkiye’nin prestijli okullarından birisi olan Doğa Koleji her yıl olduğu gibi 2016 yılının tüm aylarında da alımlarına devam ediyor
Türkiye’nin prestijli okullarından birisi olan Doğa Koleji her yıl olduğu gibi 2016 yılının tüm aylarında da alımlarına devam ediyor. 2016 yılındada birçok kişiyi işe alacak olan Doğa Koleji, birçok ilan karşımıza çıkıyor. Sitelere yüklediği yeni ilanlar ile birçok kişiye ekmek kapısı olacak olan Doğa Koleji öncelikli olarak kişilerin geçmişlerine ve başarılarına bakıyorlar.

Doğa Koleji personel eleman alımı iş ilanları 2016 de birçok pozisyon için verilmiş olsa da, pozisyonların sayısı ve şeklinde artış görülebilir. Özellikle 2015 yılının getirdiği yeni dersler ve yenilikler ile alımların sayısı daha da artabilir. Şuan internete 30a yakın ilan veren Doğa Koleji her bir pozisyonu için titizlikle alım yapacaktır.

Doğa Koleji personel eleman alımı iş ilanları 2016 de hangi pozisyonlarla yapılacak diye merak ediyorsanız aşağıda yer alan pozisyonları inceleyebilirsiniz.

- DIŞ SAHA SORUMLUSU
- OKUL MÜDÜRÜ,
- MÜDÜR YARDIMCISI,
- TÜM BRANŞ ÖĞRETMENLERİ,
- İNGİLİZCE ÖĞRETMENİ,
- MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,
- TARİH ÖĞRETMENİ,
- KİMYA ÖĞRETMENİ,
- DİN KÜLTÜRÜ ÖĞRETMENİ,
- BİYOLOJİ ÖĞRETMENİ,
- FİZİK ÖĞRETMENİ,
- BEDEN EĞİTİMİ ÖĞRETMENİ.

Doğa Koleji personel eleman alımı iş ilanları 2016 de bu pozisyonlarla yapılacak olup bu pozisyonların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. İnternet sitemizi takip ederek güncel iş ilanları hakkında bilgi alabilirsiniz. Diğer ilanlara ve yukarıda bulunan ilanlara başvuruda bulunmak için ise aşağıda yer alan link adresini kullanabilirsiniz.

Doğa Koleji Personel Eleman Alımı İş İlanlarına başvurmak için tıklayın.

Kaynak: http://www.yenibiris.com/doga-koleji-is-ilanlari?firma=22301

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol