Öğretmen Diyarı

Demet Akalın anne oldu

Hira bebek dünyaya "merhaba" dedi


 

 

İmparator’dan Hira bebeğe şiirli hoşgeldin


Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses, anne olan Demet Akalın’ı kutlarken, Hira bebeğe de bir şiirle “hoş geldin” dedi.Twitter’dan açıklamalar yapan İmparator, “Evet, bekle bekle nihayet HİRA’MIZ da geldi. Anneye de babaya da tebrikler. Allahım analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah, tebrikler” ifadelerini kullandı.

İbrahim Tatlıses, Hira bebek için ise bir şiir yazdı. İşte o şiir:

“Kısmetinle geldin inşallah

Bereketinle bollukla inşallah

Barışla geldin inşallah

Huzurlu geldin inşallah

Hay maşallah HİRA GELİN..!!”

Anne olacağı haberini aldığından beri büyük bir heyecan yaşayan güzel şarkıcı, Hira bebeği kucağına aldı. Akalın’ı ilk kutlayan ise şarkıcı Deniz Seki oldu. Twitter’dan kutlama mesajı atan Seki, "Aaaaa Demet Hira doğmuş bile. 7 Şubat’ta bekliyorum doğumu ben de. Ay yerim onu ben, Allah analı babalı büyütsün hoşgelmiş" dedi.

BEBEĞİNİ KUCAĞINA ALDI, TWEET’İ ATTI

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Hira’yı kucağına alır almaz, hastane yatağından takipçilerine teşekkür tweeti attı.

Annelik heyecanı yaşayan ünlü şarkıcı, Hira bebeği sezaryenle dünyaya getirdi. 3,70 kilogram ağırlığında ve 47 santimetre uzunluğunda sağlık bir şekilde dünyaya gelen Hira bebeğin sağlığının iyi olduğu öğrenildi. Hastane yatağından takipçilerine teşekkür eden Akalın, "Küçük Hiramızı sağlıkla kucağımıza aldık. Dualarınız için, güzel dilekleriniz için teşekkürler" dedi.

Öte yandan Hira bebeğin ilk fotoğrafları 100 bin TL’ye satılırken, fotoğraflardan elde edilecek gelirin hayır amaçlı kullanılacağı öğrenildi.

HİRA’NIN BABASI ÇİKOLATA DAĞITTI

Hira’nın 2012 yılında Okan Kurt ile nikah masasına oturan Demet Akalın ilk bebeğini dünyaya getirdi. Sabah saat 10.00’da Maslak Acıbadem Hastanesi’nde sezaryenle doğum yapan Akalın, "Hira" ismini verdiği bebeğine kavuştu. Hira’nın 3 kilo 70 gram ağırlığında ve 47 santim boyunda olduğu belirtildi. Ünlü sanatçı ve bebeğinin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Baba olan Okan Kurt ise sevincini gazetecilerle paylaştı. Gazetecilere çikolata dağıtan Kurt, çok mutlu olduğunu söyledi.

Doğum haberini alan Akalın’ın sanatçı dostları da hastaneye akın etti. Akalın’ı ziyaret eden Tuğba Özerk, "Demet de bebek de çok sağlıklı. Çok mutluyuz bebeğimizi gördük. Teyze olduk. Bebeğin çok halası, amcası teyzesi var. Demet’e de benziyor çok tatlı. Allah nazardan saklasın. Tam bir aile oldular çok mutluyum. Göz göze geldik bebeğimize baktık duygusal anlar yaşandı" dedi.

Doğum sebebiyle Twitter’a kısa bir ara veren Demet Akalın, daha fazla dayanamadı ve hasta yatağından "Küçük Hiramızı sağlıkla kucağımıza aldık. Dualarınız için, güzel dilekleriniz için teşekkürler" tweet’ini attı.

ERHAN YILMAZ-DOĞAN CAN CESUR

İHA

Anahtar Kelimeler:
demet akalın anne oldu

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol