Öğretmen Diyarı

DAYAK ATMAYA YELTENEN ÖĞRETMEN DAYAK YEDİ

Niğde/Bor İlçe Milli Eğitim Müdürünün öğretmemene dayak attığı haberinin çarpıtma olduğu anlaşıldı. Türk-Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk’un attığı tweet ile gündeme düşen öğretmene dayak olayının iç yüzün ortaya çıkınca çarpıtma olduğu anlaşıldı

Niğde/Bor İlçe Milli Eğitim Müdürünün öğretmemene dayak attığı haberinin çarpıtma olduğu anlaşıldı. Türk-Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk’un attığı tweet ile gündeme düşen öğretmene dayak olayının iç yüzün ortaya çıkınca çarpıtma olduğu anlaşıldı. Site olarak konuyu araştırırken ulaştığımız ifade tutanakları olayı tüm detaylarıyla ortaya koydu.


Gerçekler belgeleriyle şu şekilde:


Bugün 15:30 sularında Niğde’nin Bor İlçesi’nde ilçe milli eğitim müdürüyle bir öğretmen arasında bir arbede yaşanıyor. Yaptığımız araştırmaya göre İlçe milli eğitim müdürü makamındayken öğretmen hafta sonu gireceği sınav için 3 günlük izin talebiyle daireye geliyor. Müdür öğretmeni makamına davet ediyor izni mülki amirin onaylayacağını belirtiyor. Sınav için başarılar diliyor bir gün erken dönerse daha iyi olacağını ifade ediyor. Öğretmen bu esnada erken dönme talebini işi uzatma veya izne gönülsüzlük olarak algılayıp “niye imzalamıyorsun lan! Seni öldürürüm ” diye bağırarak ilçe müdürüne yumruk atıyor. Atılan yumruk sol taraftan gözüne, burnuna ve yanak kısmana isabet ediyor. Müdür’de kendini savunarak karşılık vermiş.


İşte belge:

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol