Öğretmen Diyarı

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kamudaki FETÖ Temizliği Hakkında Net Konuştu !
 Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Türkiye İhracatçılar Meclisi üyelerine yaptığı konuşmada, FETÖ üyelerinin kamu kurum ve kuruluşlarından her ne olursa olsun temizleneceğini dile getirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , kamu kurum ve kuruluşlarından görevden almaların devam edeceğini "İşin ucu nereye varırsa varsın biz bunu yapacağız 10 bin , 20 bin , 30 bin, 50 bin, 100 bin, 200bin  ne olursa olsun temizlenecek.Bunu Milletimiz için yapacağız " diyerek dile getirdi. 

Görevden almalar ile ilgili batı ülkelerinin tutumunun yanlış olduğunu belirten Erdoğan: " Bunu kendileri de yaptılar, Doğu almanya ile Batı Almanya'nın birleşimi sırasında yüz binlerce devlet görevlisini görevden aldılar. Herhangi bir sıkıntı gelmesin diye. Ya siz bunları yapıyorsunuz, bize de akıl vermeye kalkıyorsunuz..." dedi.


   İş Adamlarını Haraca Bağlamışlar

Erdoğan : " Kurumların adını vermeyeceğim, hangi kurumda olursa olsun, çünkü şu anda yargıdan gelen bazı şeyleri görünce ürpermemek mümkün değil. Yani bu devletin kurumlarında , iş adamlarını, yatırımcıyı vesaireyi nasıl bunların haraca bağladını şimdi çok daha açık şekilde görüyoruz. Tabi geçtiğimiz günlerde de ifade ettim. Bu örgüte giden her kuruş millete atılan bir kurşundur. Çünkü millete atılan o kurşunlar bunların kuruşları ile finanse ediliyor." dedi.

Kaynak:  Kamupersoneli.net | Ankara

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim