Öğretmen Diyarı

Can Tanrıyar\'ın Oğlu ve Şoförü Konuştu

Şarkıcı Petek Dinçöz, Beyaz TV'de bir programa katılmış ve Can Tanrıyar'dan kurtulamadığını işlerine engel olduğunu, kendisini tehdit ettiğini söylemişti. Başbakandan yardım isteyen Petek Dinçöz'ün çağrısı da karşılık bulmuştu. Petek Dinçöz'ün ardından, Can Tanrıyar'ın şoförü canlı yayına katılırken, oğlu telefonla bağlanıp açıklamalarda bulundu.

 

PETEK DİNÇÖZ'ÜN İDDİALARINA İLK YANIT

Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programına geçen hafta Petek Dinçöz konuk olmuştu. Petek Dinçöz canlı yayında ağlayarak Can Tanrıyar'dan kurtulamadığını söylemiş, başbakandan yardım istemişti. Aynı programın bu haftaki konuğu ise, Can Tanrıyar'ın şoförü İlhan Evcimen oldu. İlhan Evcimen, Petek Dinçöz ile Can Tanrıyar'ın ilişkilerinde şiddete defalarca şahit olduğunu söyledi. Petek Dinçöz'ü devamlı hastaneye götürdüğünü söyleyen İlhan Evcimen, Can Tanrıyar'ın oğullarının da Petek Dinçöz'ü sevmediklerini belirtti.

Şoföre İlhan Evcimen, Can Tanrıyar'ın, Petek Dinçöz'ü dövdüğüne de evden kovduğuna da şahit olduğunu belirtti. İlhan Evcimen İbrahim Tatlıses ile ilgili bir de olayı anlattı. Can Tanrıyar'ın İbrahim Tatlıses ile arasının kötü olduğunu söyledi. Sadettin Saran'ın bir gecesinde Dinçöz'den Tatlıses için imalarda bulunmasını istediğini belirtti. Petek Dinçöz'ün o gece herkes eğlenirken ayağa kalkıp "İbrahim Tatlıses neden 15-20 tane erkekle geziyor?" dediğini söyledi. Arabaya bindiklerinde ise Can Tanrıyar'ın kahkaha attığını belirtti.

CAN TANRIYAR'IN OĞLU KONUŞTU

Söylemezsem Olmaz programına telefonla bağlanan Can Tanrıyar'ın oğlu Anılcan Tanrıyar, şoförü tanımadığını iddia etti. Anılcan Tanrıyar, "Geçmişte bas bas bağırıp Can'la evlenmek istiyorum dedi. Şimdi dayak yediğini iddia ediyor. Onun parasi bitti, ortaya çıktı. Ben konuşursam sokağa çıkamazlar" şeklinde konuştu. Can Tanrıyar'ın konuyla ilgili açıklama yapıp yapmayacağı merak ediliyor.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim