Öğretmen Diyarı

Bir seri katil, manyak bir psikopat ve sapık birinin en büyük korkusu ne olabilir? Kendi ağzıyla açıkladı, korkusunu duyanlar şaşırdı
 Atalay Filiz öldürülmekten korkuyormuş!
Seri katil Atalay Filiz'in öldürülmekten korktuğu ortaya çıktı.
İzmir’de pazar günü yakalanan seri cinayet zanlısı Atalay Filiz, tasarlayarak adam öldürme suçundan tutuklanarak Silivri Cezaevi’ne gönderildi. Atalay Filiz’in öldürülmekten korktuğu  İzmir’den İstanbul’a sevki sırasında, sorduğu tek şeyin de “Cezaevinde yalnız kalabilir miyim” olduğu ortaya çıktı. Öldürülme ihtimali adli makamlar tarafından da değerlendirildiği ve Atalay Filiz’in tek kişilik hücrede kalmasının kararlaştırıldığı öğrenildi.
BİR SÜRE KARANTİNADA

Filiz’in Silivri cezaevinde karantina koğuşuna konulunca su içip hemen yatağına yattığı geceyi uyuyarak geçirdikten sonra çok erken saatte uyandığı öğrenildi.
GAZETE,KİTAP SORDU

Filiz’in hücresine sabah kahvaltısını getiren görevliye de okuyacak bir şeyleri nereden bulabileceğini sorduğu bildirildi.
Öte yandan Filiz'in karantina koğuşundaki günlerinin birkaç hafta sürmesi bekleniyor. Cezaevi idaresinin daha sonra Atalay Filiz'i suç tipi ile sosyal ve fiziksel özelliklerine göre tek kişilik ya da 3 kişilik bir odaya nakledileceği değerlendiriliyor. Filiz’in ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılması durumunda ise yeniden hücreye götürülmesi gündeme gelebilecek.

Kaynak: Sözcü

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim