Öğretmen Diyarı

Binlerce Memur Alınacak

Başbakan Davutoğlu "2 bin 375 kardeşimizin atamasını bugün yapacağız. Nisan ayına kadar daha çok sayıda, yeni bir alım yapacağız" dedi.

 

Başbakan Davutoğlu istihdam kura töreninde konuştu.

 

Davutoğlu; Türkiye Cumhuriyeti devleti şefkat devletidir, her bir vatandaşına şefkat elini uzanmaktadır ve uzanacaktır ve bir kudret devletidir. Ekonomik krizde iseniz kudretiniz yoksa, sadece şefkatiniz varsa acı duyarsınız ama çözüm bulamazsınız. Son 12 yıldır bütün vatandaşlarımıza ulaştığımız gibi sosyal hayatta zorluklarla karşılaşıp korumayı görememiş tüm herkese ulaşmayı bir görev bildik.

 

DAVUTOĞLU'NDAN GENÇLERE 3 MESAJ

 

Gençlerimizin hayatlarının her anlamında onlara şefkat gösteren her bir vatandaşımıza da teşekkür ediyorum. Aileye dönüş ve aile yanında destek programı gibi pek çok programla çocuklarımıza ulaştık ve ulaşmaya devam edeceğiz. 3 mesajı iletmek istiyorum.

 

Bizim amacımız sizlere ulaşmak, sizlere destek olmaktır. Sizlere ve diğer koruma altındaki daha genç yaşlarındaki gençlere hitaben söylüyorum eğitime önem veriniz. Zorlukların oluşabilecek bazı psikolojik sorunların farkındayız. Sizlerin arasından çok büyük bilim adamlarının devlet adamlarının sanatçıların çıkacağından eminim. Ziyaret ettiğimiz sergide yapılan sanat eserlerini gördüğümde ne ince ne zarif bir ruha sahip bu gençlerimiz dedim. Başınızı dik tutun, imkanlarınızı kabiliyetlerini en iyi şekilde değerlendirin ve herkese gösterin kendine inanan bir insanın aşamayacağı engel yoktur. Herşeyi kaybedebiliriz ama özgüvenimizi kaybedemeyiz.

 

sgkrehberi.com

Anahtar Kelimeler:
Binlerce Memur Alınacak

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim