Öğretmen Diyarı

Beni intihar kliniğine yatırın
Kaynak: Hürriyet Haber

 12 yaşında bahçede onu ısıran böcekten sonra ismi konulamayan hastalık nedeniyle genç kadın her gün türlü acılar çekiyor ve ailesine kendisini İsviçre'de bir intihar kliniğine götürmesi için yalvarıyor.
Keep, kasları sökülüyormuş gibi bir ağrı yaşadığını söylüyor, genç kadın ayrıca zaman zaman yüz felci geçiriyor ve yüzüne elektrik veriliyormuş gibi hissettiğini belirtiyor.

 KEMOTERAPİ BİLE GÖRDÜ


Geçtiğimiz 7 yılda kemoterapi gören ve steroid kullanan genç kadına ilk başta lupusteşhisi koyuldu. Annesi, kızına birçok farklı teşhis koyulduğunu, kenelerden bulaşan Lyme hastalığına yakalanmış olabileceğinden şüphelendiklerini de söylüyor.Kirsty son olarak Instagram'a "Çok acık çekiyorum. Her gün acı içindeyim. Hep hastayım ve 1 yılda 10 kilodan fazla verdim. Yorgunum. Vücudum daha ne kadarını kaldırabilir bilmiyorum. Daha sonra ne yapacağımı da bilmiyorum. Çok fazla şey denedim. Ailem de ben de artık bir şey yapamıyoruz. Kimse bana yardım edebilir mi merak ediyorum. Gerçekten benim için zamanın tükendiğini hissediyorum." dedi.

Anahtar Kelimeler:
IntiharKlinikKemoterapi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim