Öğretmen Diyarı

Bekir Bozdağ'dan seçim açıklaması
Kaynak:  İHA
Adalet Bakanı BEKİR BOZDAĞ,  Ak Parti Yozgat İl Başkanlığı tarafından Büyük sinema Salonunda düzenlenen AK Parti Temmuz Ayı İl Danışma Meclis Toplantısına katıldı.  Burada konuşan Bozdağ, Türkiye’nin gelişiminin, değişiminin bütün hızıyla devam ettiğini belirterek, şu açıklamaları yaptı:
Yanı başımızda yaşan 5 yıla yakındır Suriye iç savaşına rağmen, Irak’ta yaşanan yaklaşık 13 yıldır kargaşa, kaos, teröre rağmen Türkiye her alanda büyümesini sürdürüyor. Ekonomimiz büyüyor, enflasyonda aşağıya dönük trend devam ediyor. Faizde düşüşler yine devam ediyor ve Türkiye’nin her yeri şantiye gibi yatırımlarına devam ediyor. bugün Türkiye en fazla büyüyen 3 büyük ülkeden birisidir.

 Yozgat’ta bu büyümeden nasibini alıyor, ilçelerimiz de alıyor hep beraber büyüyeceğiz inşallah. Önümüzdeki dönem için önümüzde büyük fırsatlar var. Neden 2019’ kadar ne yerel ne de genel seçim var. Seçimsiz bir dönem siyaset için alın teri dökmek için yeterince bir zamana sahibiz. Bunu iyi kullanacağız 2019’a gelirken Türkiye değiştiği gibi Yozgat’ta bundan payını alarak değişecek.”

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim