Öğretmen Diyarı

Başbakan Binali Yıldırım: Yaz tatili olmayabilir
 Başbakan Binali Yıldırım, partisinin kadın ve gençlik kolları merkez yürütme kurulu üyeleri ile gerçekleştirdiği toplantılar sonrası AK Parti'li vekillerle iftar yemeğinde bir araya geldi.
"TERÖRLE MÜCADELEDE TAVİZ VERMEYECEĞİZ"

Parti Genel Merkezi’ndeki iftar yemeğinde konuşan Yıldırım  dün İstanbul bugün Midyat’ta meydana gelen terör saldırısı sonrası şehit düşenlere Allah’tan rahmet, yakınlarına ise başsağlığı diledi. Dün Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın patlamanın hemen ardından yaralanan vatandaşları hastanede ziyaret ettiğini hatırlatan Yıldırım, “Terör örgütlerinin yaptığı bu saldırılar, insanlığa ve milletimize karşı yapılmış alçakça saldırılardır. Askerlerimizin, polisimizin, korucularımızın amacı milletimizin birliğini, beraberliğini, ülkemizin istikrarını sağlamak. Dolayısıyla yapılan bu saldırılar sadece askerimize polisimize değil, topyekun olarak vatandaşımıza yapılmıştır. Terörle mücadeleden asla ve asla taviz vermeyeceğiz, vazgeçmeyeceğiz. Ne zamana kadar ta ki bütün vatandaşlarımız, yurdun her karış toprağında rahatça, can güvenliği içinde yaşayıncaya, seyahat edinceye kadar, normal hayatlarını sürdürünceye kadar” ifadelerini kullandı."YAZ TATİLİ OLMAYABİLİR"

Başbakan Binali yıldırım, konuşmasında partililere seslenerek, “Önümüzdeki haftadan itibaren acil niteliğinde düzenlemelerimiz, kanunlarımız olacak” diyen Yıldırım, “Bu konuda sizlere güveniyorum, inşallah bütün muhalefetin dirençlerini boşa çıkarıp, milletin umudunu gerçeğe dönüştüreceğiz. AK Parti grubuna yakışan budur. Sıkı çalışacağız, zamanı etkin kullanacağız, işimizi tamamlayıp vatandaşımızın içine gideceğiz. Seçmenimizle buluşacağız. Burada bir gevşekliğimiz olursa, yaz tatili de olmayabilir. Tamamen ihtiyaçlarla ilgili, bunu bir tehdit olarak algılamayın. Önümüzde bir gündem var. Bunu bir ayda da dört ayda da yapabilir. Bizi yorma Genel Başkanım biz yavaş yavaş yapmak istiyoruz, tatil bizim neyimize diyorsanız, ona da saygımız var. Yok bir an önce yapalım da gidelim işimize bakalım, zaten biz tatil yapmayız. Bizim grup, sahada, arazide, vatandaşla, seçmenle buluşur. Onlarla hemhal eder” şeklinde konuştu.

https://www.sadecehaber.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim