Öğretmen Diyarı

Bakan Soylu'dan Birçok Memurun kabusu Olacak Açıklama

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, devlet içerisinde çeşitli yapılanmalar olduğunu dile getirerek çok sayıda memurun uykularını kaçıracak açıklamalar yaptı.
Soylu, Cemaat ve PKK'yı kast ederek bu yapılara destek veren memurlar için gerekli düzenlemelerin yapılacağını dile getirdi ve hendek kazıp, molotof atanlara müsaade etmeyeceklerini söyledi. Soylu, kışın zorlu geçtiğini; ancak baharın güzel olacağını dile getirdi.

Trabzon'da AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuşan Soylu, 1 Kasım seçimleri sonrası, rehavete kapılmadan verdikleri sözleri yerine getirmenin gayretinde olduklarını; milletin beraberliğini, kardeşliğini ve kamu düzenini bozmaya çalışanlara karşı kararlılıklarını göstermek için Muş'a gittiklerini söyledi.

Bu ülkenin demokratik gücünü hiç kimse ama hiç kimse eksiltemeyecek.

Soylu konuşmasında şunları söyledi;

"Geçen seni 5 Ekim tarihinde, yani 6-7 Ekim olaylarından önce yine Varto ilçesindeydik. 5 Ekim'den sonra orada sözde öz yönetim ilan etmek için Türkiye'de ilk öz yönetim ilan edilme çabası içinde olan ilçe Varto idi. Dün bilinçli bir tercihle beraber Varto'da idik. Varto'da kaymakamlığımızı, esnafımızı ziyaret edip oradaki vatandaşlarımızla muhabbet ettik ve onlara bir şey söyledik. Bu ülkenin demokratik gücünü hiç kimse ama hiç kimse eksiltemeyecek.

KIŞ SERT GEÇİYOR AMA BAHAR GÜZEL GELECEK

PKK ile olan mücadelemiz, terörün her türlü unsuru ile olan mücadelemiz kararlılıkla devam edecektir. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın, Başbakanımız Ahmet Davutoğlu ve hükumetimizin bir eylem planı olarak ortadadır ve biz onu temsilen buradayız. Hiç endişeniz olmasın. Kış sert geçiyor doğru ama merak etmeyin, bahar güzel gelecek.

 

Kaynak: sgkrehberi.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim