Öğretmen Diyarı

Av tüfeği\'nin üzerine düşen liseli öldü

Bartın Anadolu Lisesi 1'inci sınıf öğrencisi Metehan Manav, sabah dedesine ait ruhsatsız av tüfeğini alarak ormanda kuş avına çıktı. Evinden yaklaşık 1 kilometre uzaklıkta ormanlık alanda yürürken dengesini kaybeden Metehan Manav, iddiaya göre üzerine düştüğü av tüfeğinin ateş alması sonucu yaralandı. Metehan Manav, cep telefonu ile dedesiDavut Manav'ı arayarak durumu bildirdi. Davut Manav da oğlu Adem Manav ve diğer yakınlarıyla köylülere haber verdi.

Adem Manav, yerini öğrenmek için oğlunu cep telefonundan tekrar aradı. Ancak telefon açılmadı. Adem Manav, yakınları ve köylüler ile oğlunu aramaya çıktı. Adem Manav, oğlunun cep telefonunu sürekli çaldırıp telefonun sesinden yerini bulmaya çalıştı. Yaklaşık 1.5 saat sonra çalan telefon sesinin geldiği yöne giden köylüler, Metehan'ı yerde kanlar içinde buldu.

Haber verilmesiyle gelen sağlık ekibinin yaptığı kontrolde Metehan Manav'ın hayatını kaybettiği belirlendi. Baba Adem Manav ile diğer yakınları gözyaşlarına boğuldu. Adem Manav'ı köylüler teskin etmeye çalıştı. Cumhuriyet Savcısı'nın yaptığı incelemenin ardından Metehan Manav'ın cesedi traktör kasasına konulup ormandan çıkarıldı. Adem Manav, annesi ile bindiği traktör kasasında da gözyaşı döktü.

Metehan'ın cesedi, köy meydanında cenaze aracına konularak otopsi için Bartın Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

\"Doğan

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim