Öğretmen Diyarı

Atatürk Havalimanı en az lise mezunu güvenlik görevlisi personeli alacak
 Atatürk Havalimanı güvenlik görevlisi personeli alımı için başvurular 30 Temmuz 2016 tarihinde sona erecek. Atatürk Havalimanı Güvenlik personeli alımı için TAV Özel Güvenlik Hizmetleri tarafından 17 pozisyon için ilan yayınlanmıştı.17 Pozisyon için 1500-2000 başvuru toplandı.

Güvenlik görevlisi alımı başvuruları 30 Temmuzda ise sona erecek.Atatürk Havalimanı'nda görev yapacak Güvenlik Görevlisi alımı için başvuru yapacak olan adayların öncelikle özel güvenlik kimlik kartına sahip olması gerekiyor. Adaylarda yaş şartı istenen nitelikler arasında yer alıyor.

Başvuru yapacak olan adayların en fazla 32 yaşında olması gerekiyor. Eğitim düzeyi ise yayınlanan ilanda en az lise mezunu olarak belirtildi. Güvenlik görevlisi alımı için bayan adaylar ve erkek adaylar başvuru yapabilecekler. Erkek adayların askerlik ile ilgili bir sıkıntısının bulunmaması gerekiyor. Erkek adaylarda en az 1.78 cm, bayan adaylarda en az 1.65 cm boy şartı aranıyor.Atatürk Havalimanı güvenlik görevlisi personeli alımı için adaylar Kariyer net üzerinden TAV Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş işyeri seçimi ile ilgil alana başvuru yapabilirler. Yukarıda da belirttiğimiz üzere başvuru ekranı 30 Temmuz tarihinde kapanacak.

Atatürk Havalimanı güvenlik görevlisi alımı başvuru için TIKLAYINIZ 

Kaynak: Haber Kaynağı

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim