Ankara ve 5 ilde elektrik kesintisi

Ankara, Adana, Mersin, Zonguldak, Kastamonu ve Karabük'te elektrik kesintisi yaşanacak.
Ankara, Zonguldak, Kastamonu ve Karabük'ün bazı ilçelerine, altyapı çalışması, planlı bakım ve iyileştirme çalışmaları nedeniyle 29 Ocak Cuma günü elektrik verilemeyecek.

Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan açıklamaya göre, Ankara'nın Çankaya, Gölbaşı, Etimesgut ve Polatlı ilçelerinin bazı semt ve bölgelerine, 09.00-14.00 ve 01.00-05.00 saatleri arasında elektrik verilemeyecek.

Karabük'ün merkez ve Safranbolu ilçeleri ile Zonguldak'ın Gökçebey ilçesinde de 09.00-14.00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacak.

Öte yandan Kastamonu'nun merkez ilçesinde 13.00-15.00 saatleri arasında çeşitli aralıklarla elektrik kesintisi yaşanacak.

ADANA (İHA) - Adana'nın Ceyhan, İmamoğlu, Kozan, Çukurova ve Sarıçam ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.

Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, 28 Ocak Perşembe günü, Ceyhan ilçesi Mercimek, Akdam, Avcılar, Ağaçlı, Çatalhöyük, Sarıbahçe, Yeşilbahçe, Yeşildam, Camuzağılı, Küçük Camuzağılı, Köröküz, Haydarağa, Üçdutyeşilova ve Yörükler Mahalleleri ile Büyükmangıt İçme Su Pompası ve Tavuk Çiftliği'ne 08:30-16:30 saatleri arasında, Küçükmangıt Mahallesi ile Dengiz Tarım, Tavuk Çiftliği ve Büyükmangıt İç Su Pompası'na 08:30-16:30 saatleri arasında tesis çalışması nedeniyle, İmamoğlu ilçesi Danacılı Mahallesi ve Sırkıntılar Çiftliği'ne 08:30-16:30 saatleri arasında tesis çalışması nedeniyle, Kozan İlçesi Gedikli, Eskimantaş, Karahamzalı, Karabucak, Mahyalar, Kuyubeli, Şerifli, Çürüklü, Akçalıuşağı, Çamlarca, Boztahta, Ferhatlı, Minnetli ve Tokmanaklı Mahallelerine 08:30-16:30 saatleri arasında tesis çalışması nedeniyle, Çukurova ilçesi Dörtler Mahallesi'ne 09:30-15:00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle, Sarıçam İlçesi Müminli Mahallesi'ne 07:00-15:00 saatleri arasında tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecek.

MERSİN (İHA) - Mersin'in Tarsus ve Toroslar ilçelerinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.

Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, 28 Ocak Perşembe günü, Tarsus İlçesi Gözlükule Mahallesi, Duatepe Mahallesi, Caminur Mahallesi ve Cumhuriyet Mahallesi'ne 09:00-14:00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle, Toroslar İlçesi Güzelyayla, Horozlu, Çağlarca, Kurudere, Değnek, Atlılar, Yavca, Kavaklıpınar, Arslanköy ve Tırtar Mahallelerine 07:00-15:00 saatleri arasında tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecek.

Anadolu Ajansı
 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim