Öğretmen Diyarı

AKBANK PERSONEL ALIMI 2015

Akbank Gişe Yetkilisi Alımı İçin Öğrenim Şartı Bulunmamakta, Çağrı Merkezi Yetkilisi Olabilmek İçin En Az Önlisans Mezunu Olmak Şart Akbank İş İlanları 2015.
Çağrı Merkezi alımı için "Gebze Şekerpınar'da bulunan Akbank Bankacılık Merkezinde yer alan Çağrı Merkezimizde yetişip, geleceğin bankacısı olacak adaylar arıyoruz" sloganıyla ilan yayınlandı. İstanbul ve Kocaeli illerinde ikamet edenler başvurabilecektir. 1987 ve sonrası doğumlu olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak, Üniversitelerin (Lisans veya Önlisans) ilgili bölümlerinden mezun olmak, İstanbul Anadolu Yakası (Tüm İlçeler) veya Kocaeli ikametli olmak, Akbank tarafından 2015 yılı içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına katılmamış olmak, Akbank tarafından daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olmak.

Çağrı Merkezi Yetkilisi Alımı İlan Metni ve Başvuru İçin Tıklayınız.

Gişe Yetkilisi alımı için iki ilan yayınlayan Akbank Avrupa Yakası ile Anadolu Yakası başvuruları ayrı ayrı alınmaktadır. Gişe Yetkilisi alımı şartları şöyle:
1987 ve sonrası doğumlu, İstanbul Anadolu yakasında veya Avrupa yakasında ikamet eden, Örgün Öğretim Lisans mezunu, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya en az 2 yıl tecilli, Akbank tarafından düzenlenen son 6 ay içinde yapılmış başka bir işe alım sınavına Katılmamış, Akbank tarafından daha önce düzenlenmiş işe alım sınavlarının sözlü aşamasında başarısız kabul edilmemiş olmak şart.

Gişe Yetkilisi Avrupa Yakası Personel Alımı İlan Metni ve Başvuru İçin Tıklayınız.

Gişe Yetkilisi Anadolu Yakası Personel Alımı İlan Metni ve Başvuru İçin Tıklayınız.
 


 

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim