Öğretmen Diyarı

ADÜ, PEDAGOJİK FORMASYON PROGRAMI İÇİN 2500 KONTENJAN AÇTI

Üniversitemiz Eğitim Fakültesinin yayınladığı duyuruda derslerin iki dönem halinde hafta sonları, ara sınav, final ve bütünleme sınavlarının da hafta içi yapılacağı ifade edildi. Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programı ücretinin 2054 TL olduğu belirtilirken, ücret iki eşit taksitte dönem başlarında tahsil edilecek.

Mezun öğrenciler için ayrılan kontenjan sayısı 1000

Derslerin başlayış ve bitiş dönemlerini gösteren akademik takvimin ilerleyen süreçte ilan edileceği vurgulanırken; daha önce açılan Pedagojik Formasyon Eğitimi Sertifika Programına başvuru yapmış adayların eski başvurularının geçersiz sayılacağı duyuruldu. Başvuru sırasında verilen belgelerde eksik veya imzasız, mühürsüz, onaysız olanların kabul edilmeyeceği,  başvuruların değerlendirilmesine Adnan Menderes Üniversitesi Senatosunca belirlenen kriterlere göre not ortalamasının temel alınacağı ilan edildi.

Öğrencilerimiz, son sınıfta formasyon alabilecek

Eğitim Fakültesinden yapılan duyuruda 1500 kişilik kontenjanın son sınıfta öğrenim gören öğrencilerimiz için açıldığı vurgulanırken; formasyon derslerinin iki dönem halinde yapılacağı ilan edildi. Son sınıfta olan öğrencilerimiz 9 Eylül 2016 tarihine kadar önkayıt işlemlerini yaptırabilecekler. Dersler saat 17:00’den sonra başlayacak olup, ihtiyaç halinde ikinci dönemde derslerin hafta sonunda da yapılabileceği ilan edildi.

YENİ PEDAGOJİK FORMASYON DUYURUSU.docx
Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Pedagojik Formasyon Programı 20016.docx

Konuyla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız…

 http://www.adu.edu.tr/tr/duyuru/egitim_fakultesi_20162017_ogretim_yili__pedagojik_formasyon_programi_duyurusu-300026085ADÜ Basın Halkla İlişkiler Müdürlüğü
+90 256 218 20 00 / 1354

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim