Öğretmen Diyarı

ABD\'li öğretmen güne damgasını vurdu

ABD'de 35 Yaşındaki ingilizce öğretmeni Brianne Altice  3 öğrencisiyle sex yaptığı gerekcesiyle hakim karşısında.


 35 Yaşındaki öğretmen Reşit olmayan 3 erkek öğrencisiyle seks yapmaktan dolayı tutukluydu, İngilizce öğretmeninin 2013 yılında hakkında yakalama kararı çıktıktan sonra da öğrencilerinden biriyle birlikte olmaya devam ettiği anlaşıldı.

35 yaşındaki Brianne Altice, aralarında tecavüz, cinsel taciz ve reşit olmayan biriyle cinsel ilişki gibi 14 ayrı suçla itham ediliyor. Üçüncü kez hakim karşısına çıkan ingilizce öğretmeni 3 erkek öğrencisiyle ayrı zamanlarda cinsel ilişki yaşamakla suçlanıyor.

Öğretmenin 2014yılında öğrencilerinden birine çıplak göğüslerinin fotoğraflarını gönderdiği de kanıtlanmıştı. Bir diğer öğrencisiyse öğretmeninin bir yıl süren ilişkileri boyunca kız arkadaşı gibi gördüğünü söylemişti. Ekim 2013 yılında hakkında dava açılan öğretmenin o tarihten sonra da 18 yaşındaki bir öğrencisiyle cinsel ilişkiye girdiği belirtiliyor.

Dün yeniden mahkemeye çıkan Brianne Altice için her 3 öğrenci için ayrı davalarda yargılanmasına karar verildi.

Skandal öğrencilerden birinin polise öğretmeniyle ilişki yaşadığını söylemesi ve bir diğer öğrencininse ders aralarında öğretmeniyle öpüştüğünü hatta seviştiklerini anlatmasıyla ortaya çıkmıştı. Olayların ardından Brianne Altice Aralık 2013’te yakalanmıştı. 


haberazim.com

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim