Öğretmen Diyarı

ABD'de İki Kız Öğrencisini Taciz Eden Kadın Öğretmen 23 Ay Hapis Cezası Aldı

Amerika Pelsinvanya eyaletinde iki kız öğrencisini taciz ettiği iddia edilen 34 yaşındaki evli kadın öğretmen Randi Zurenko 23 yıl hapis cezası aldı.
Öğrencilerini taciz ettiğini kabul eden öğretmen kendisine ceza veren mahkeme heyetinden çocukları hatırı için hoş görü göstermesi için yalvardı.
Öğretmenin öğretmenlik kariyeri boyunca yaklaşık 200 cinsel suça bulaştığı belirtildi. Polisin yaptığı soruştrumada öğretmenin taciz ettiği kız öğrencilerinin yaşının 16 ve 17 olduğu anlaşıldı ayrıca öğretmenin birlgisayarında çocuk pornusu görüntüleri ortaya çıktı.
Öğretmenin avukatı Lee Cohen, mahkeme heyetinden öğretmenin çocukları için ev hapsi ceza verilmesini talep etti ve öğretmenin öğrencilerine gerçekten aşık olduğunu söyledi.
Mahkeme heyetini kararını vermeden önce söz alan öğretmen, burada olduğu içn utanç duyduğunu ve kendisine ceza verilemden önce çocuklarının durmunun göz önünde bulundurulmasını söyledi.
Mahkeme heyetini öğretmenin talebine karşılık tacizde bulunduğu öğrencilerin durumunuda göz önünde bulundurmak zorunda oldunu söyledi.
Öğretmenin taci ettiğ iöğrencilerden bir tanesi polise verdiği ifade öğretmenin kendisine sürekli cinsel içerikli mesaj attığını ve kendisine alkol içirdikten sonra kendisinden sütyeyini çıkarmasını istediğin söyledi.
23 ay ceza alan öğretmenin hakkında taci iddialrı çıkar çıkmaz çalıştığı okul görevine son verdi.
 

Anahtar Kelimeler:
ABDTacizöğretmen

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim