6 ilde elektrik kesintisi

Adana, Antalya, Osmaniye, Gaziantep, Mersin ve Hatay'ın bazı bölgelerine elektrik verilemeyecek.
Adana, Gaziantep, Mersin ve Hatay'ın bazı bölgelerinde, 22 Ocak'ta elektrik kesintisine gidilecek.

Toroslar Elektrik Dağıtım AŞ'den yapılan yazılı açıklamaya göre, Adana'nın Sarıçam ilçesi Müminli ve Yürekli mahallelerine 09.00-15.00 saatleri arasında, bakım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecek.

Seyhan ilçesi Kuyumcular ve Karakuyu mahallelerinde ise 09.00-11.00 saatlerinde bakım çalışması nedeniyle elektrik kesilecek.

- Gaziantep ve Mersin

Gaziantep'in Şehitkamil ilçesi İncilikaya Mahallesi'nin bazı sokaklara 09.00-12.00, Karşıyaka ve Hasırcıoğlu mahallelerine 09.00-10.00 saatlerinde tesis ve bakım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecek.

Mersin'in Akdeniz ilçesi İhsaniye Mahallesi ile Tarsus ilçesi Dedeler, Taşkuyu, Sayköy ve Kerimler mahallelerinde, 09.00-10.00 saatlerinde yeni bağlantı çalışması nedeniyle elektrik kesintisi uygulanacak. Toroslar ilçesi Çopurlu Mahallesi'nin bazı bölgelerine ise 13.00-16.00 saatleri arasında bakım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecek.

- Hatay

Hatay'ın İskenderun ilçesi Süleymaniye Mahallesi'nin bazı sokaklarında, 08.30-14.00 saatlerinde direk değişimi çalışması nedeniyle enerji kesintisine gidilecek.

Kırıkhan ilçesi Gündüz Mahallesi'nde 09.00-15.00, Yayladağı ilçesi Bozlu, Yukarıokçular ve Dağdüzü mahallelerinde ise 09.00-13.00 saatlerinde bakım çalışması nedeniyle elektrik kesilecek.

Açıklamada, ilanda belirtilen saatler dışında teknik ve idari zorunluluklardan dolayı enerji kesme ve enerji verme zamanlarında değişiklik olabileceği bildirildi.

OSMANİYE (İHA) - Osmaniye'nin Hasabeyli ilçesinde perşembe günü elektrik kesintisi uygulanacak.

Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, 21 Ocak Perşembe günü, Hasanbeyli ilçesi Almanpınarı Yaylası'na 09:00-14:00 saatleri arasında güvenlik çalışması nedeniyle enerji verilemeyecek.

ANTALYA (İHA) - Akdeniz EDAŞ tarafından yapılan açıklamada tesis ve bakım onarım çalışmaları sebebiyle 21 Ocak tarihinde Antalya'da planlı elektrik kesintisi uygulanacağını bildirildi.

Elektrik kesintilerin uygulanacağı ilçe ve mahalleler şu şekilde açıklandı:

Finike:09.00-18.00 Hasyurt Mahallesi, Hüsnü Aydın Çıkmazı

Finike: 10.00- 17.00 Kızılcakaya Mahallesi, Yeşilköy Mahallesi, Yazır Mahallesi, Çamlıbel Mahallesi, Dağbağ Mahllesi, Ernez Mahallesi, Çatallar Mahallesi, Akyaka Mahallesi, Yalnız Mahallesi, Gökbük Mahallesi, Gökçeyaka Mahallesi, Bağbelen Mahallesi, Arif Mahallesi

Korkuteli: 09.00-17.00 Büyükköy Ova, Küçükköy Ova Mahallesi ve özel trafolu müşteriler ile telefon baz istasyonları etkilenecektir. İmrahor Mah. Ulucak Mah. Ulucak Susuzu Mah. Avdan Mah. İmecik Mah. Beğiş Mah. Karabayır Mah. Nebiler Mah. Kızılaliler Mah. Tatlar Mah. Bahçeyaka Mah. Duraliler Mah. Kozağacı Mah. Kızılcadağ Mah. Yeşiloba Mah. Manay Mah. Karaman Yaylaları, Göçerler Mah. Çığlık Mah. Mamatlar Mah. Osmankalfalar Mah. Kırkpınar Mah. Küçükköy Yaylası, Ovacık Mahallesi Ve Özel Trafolu Müşteriler İle Telefon Baz İstasyonları Et

Döşemealtı: 14.00-16.00 Kepez Üstü Özel Trafolu Aboneler

Konyaaltı: 09.00-15.00 Siteler ve Mollayusuf Mahallelerinin bir kısmı.

 

Kaynak: www.memurlar.net

Anahtar Kelimeler:
ilde elektrik kesintisi

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Eğitim ve Ögretim Eğitim ve Ögretim