Bu haber kez okundu.

22 Kasım 2015'ten önemli gündem başlıkları

1- TBMM Genel Kurulu'nda Meclis Başkanı seçimi için oylama yapılacak.

(TBMM/15.00)

DÜNYA-DİPLOMASİ

1- Filistin'in Gazze, Doğu Kudüs ve Batı Şeria'nın birçok kentinde İsrail ile Filistinliler arasında yaşanan gerginlikle ilgili gelişmeler izleniyor.

(Kudüs/Ramallah/Gazze)

2- Suriye'deki iç savaş ve bölgedeki yansımaları takip ediliyor.

(Şam/Halep)

3- ABD öncülüğündeki uluslararası koalisyonun, terör örgütü DAEŞ hedeflerine düzenlediği hava saldırıları ve Irak'taki çatışmalara ilişkin gelişmeler izleniyor.

(Erbil/Bağdat)

4- Yemen'deki çatışmalar ve gelişmeler takip ediliyor.

(Sana)

5- Mısır'da parlamento seçimlerinin 2. turu için oy verme işlemi başlıyor.

(Kahire)

SPOR

1- Spor Toto Süper Lig'in 12. haftasında Torku Konyaspor-Eskişehirspor, Osmanlıspor-Çaykur Rizespor, Trabzonspor-Gençlerbirliği ve Beşiktaş-Medicana Sivasspor maçları oynanacak.

(Konya/Ankara/14.00/Trabzon/16.30/İstanbul/19.00)

2- PTT 1. Lig'in 12. haftasında Denizlispor-Adana Demirspor, Alanyaspor-Şanlıurfaspor, Yeni Malatyaspor-Kayseri Erciyesspor, Göztepe-Samsunspor maçları yapılacak.

(Adana/13.30/Antalya/Malatya/16.00/Manisa/18.30)

3- Spor Toto 2. Lig'e 13. hafta maçlarıyla devam edilecek.

4- Spor Toto 3. Lig'de 16. hafta maçları oynanacak.

5- Spor Toto Basketbol Ligi'nin 7. haftasında Muratbey Uşak Sportif-Demir İnşaat Büyükçekmece, Torku Konyaspor-Akın Çorap Yeşilgiresun Belediyespor, Fenerbahçe-Pınar Karşıyaka ve Anadolu Efes-Türk Telekom maçları yapılacak.

(Uşak/16.00/Konya/İstanbul/16.30/İstanbul/19.00)

6- Voleybol Bayanlar 1. Lig'in 8. haftasında İlbank-Çanakkale Belediyesi, Halkbank-Fenerbahçe Grundig, Nilüfer Belediye-Galatasaray, VakıfBank-Sarıyer Belediyesi, Eczacıbaşı VitrA-Bursa Büyükşehir Belediyesi, Imperyal Hastanesi İdmanocağı-Salihli Belediyesi maçları oynanacak.

(Ankara/13.30/16.00/Bursa/17.00/İstanbul/14.00/17.30/Trabzon/17.00)

7- Hentbol Kadınlar EHF Kupası 3. Tur rövanşında Muratpaşa Belediyesi, Ukrayna'nın Galytchanka takımıyla deplasmanda karşılaşacak.

(Lviv/17.00)

8- Hentbol Kadınlar EHF Kupa Galipleri Kupası 3. Tur rövanşında Ardeşen Gençlik, Danimarka'nın Esbjerg takımını sahasında konuk edecek.

(Rize/16.00)

 

Anadolu Ajansı
 
memurlar.net
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

öğretmen, eğitim, haber, meb, kamu, e okul, öğretmenler, sendika, psikoloji, sağlık, ekonomi, kamuhaber, meb haber, öğretmen haber, eğitim haberleri, öğretmen sorunları, eğitim psikolojisi, milli eğitim, kamu haber