Bu haber kez okundu.

17 Temmuz 2015'ten önemli gündem başlıkları

1- Ramazan Bayramı kutlanıyor

 

- Diyanet İşleri Başkanı Prof. Dr. Mehmet Görmez, İstanbul Sultanahmet Camisi'nde Ramazan Bayramı hutbesi irat edecek.

 

(İstanbul/06.31)

 

2- Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam, Türkiye Vagon Sanayi A.Ş. (TÜVASAŞ) Sosyal Tesisleri'nde ve AK Parti teşkilatında düzenlenecek bayramlaşmalara katılacak.

 

(Sakarya/10.00/11.30)

 

3- Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık, çeşitli bayramlaşma programlarına katılacak ve ziyaretlerde bulunacak.

 

(Kocaeli/10.00-18.00)

 

4- Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, AK Parti İl Başkanlığı ve Hacılar Belediyesi'ndeki bayramlaşma programlarında yer alacak.

 

(Kayseri/11.00/14.00)

 

5- Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Mehdi Eker ile Kalkınma Bakanı Cevdet Yılmaz, kamu kurum ve kuruluşlarının çalışanları ve vatandaşlarla bayramlaşacak. Çeşitli ziyaretlerde bulunacak olan Eker ve Yılmaz daha sonra AK Parti İl Başkanlığının bayramlaşma programına iştirak edecek.

 

(Diyarbakır/10.00-15.00)

 

6- Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu AK Parti İl Başkanlığı'nın bayramlaşma programına katılacak.

 

(Bursa/14.30)

 

7- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, şehitlik ziyaretinin ardından, emniyet mensupları, Mehmetçik, sağlık çalışanları, huzurevi sakinleri ve halkla bayramlaşma programlarında bulunacak.

 

(Trabzon/09.00-13.15)

 

DÜNYA-DİPLOMASİ

 

1- Suriye'deki iç savaş ve bölgedeki yansımaları takip ediliyor.

 

(Şam/Halep)

 

2- ABD öncülüğündeki uluslararası koalisyonun, terör örgütü DAEŞ hedeflerine düzenlediği hava saldırıları ve Irak'taki çatışmalara ilişkin gelişmeler izleniyor.

 

(Erbil/Bağdat)

 

3- Yemen'deki çatışmalar ve yaşanan gelişmeler takip ediliyor.

 

(Sana)

 

SPOR

 

1- UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligi'nde 3. ön eleme turu maçlarının kura çekimi, UEFA'nın İsviçre'deki merkezinde yapılacak.

 

- UEFA Şampiyonlar Ligi'ne bu turdan itibaren katılacak Fenerbahçe ile UEFA Avrupa Ligi'ne 3. ön eleme turundan dahil olacak Medipol Başakşehir ve 2. ön eleme turunu geçmesi durumunda Trabzonspor'un rakipleri belli olacak.

 

(Nyon/13.00/14.00)

 

2- A Milli Kadın Voleybol Takımı, FIVB Dünya Grand Prix 3. ayak I Grubu ikinci maçında ev sahibi Almanya ile karşılaşacak.

 

(Stuttgart/17.05)

 

3- A Milli Erkek Voleybol Takımı, CEV Avrupa Ligi B Grubu 2. hafta maçında ev sahibi Yunanistan ile karşı karşıya gelecek.

 

(Selanik/20.00)

 

4- Tenis Erkek Milli Takımı, Davis Cup Avrupa/Afrika Bölgesi 2. Grup 2. turunda Belarus ile ilk maçlarını yapacak.

 

- Garanti Koza'da düzenlenecek organizasyonun ilk gününde Marsel İlhan-Egor Gerosimov ve Cem İlkel-Dzmitry Zhyrmont maçları oynanacak.

 

(İstanbul/12.00)

 

5- Ümit Milli Erkek Basketbol Takımı, İtalya'da devam eden Avrupa Şampiyonası'nda çeyrek finalde Letonya ile karşılaşacak.

 

(Lignano Sabbiadoro/19.45)

 

6- Fransa Bisiklet Turu'nun 13. etabı, Muret ile Rodez arasındaki 198,5 kilometrelik parkurda koşulacak.

 

(Muret/13.40)

 

7- Dünya Eskrim Şampiyonası'na 5. gün müsabakalarıyla devam edecek.

 

(Moskova/08.30)

 

Anadolu Ajansı
 
memurlar.net
BU HABERLER DE İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

öğretmen, eğitim, haber, meb, kamu, e okul, öğretmenler, sendika, psikoloji, sağlık, ekonomi, kamuhaber, meb haber, öğretmen haber, eğitim haberleri, öğretmen sorunları, eğitim psikolojisi, milli eğitim, kamu haber